گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، جباری: حساب شده جلو رفتیم و دو مدال گرفتیم، برای سلیمی جایگزین داریم

به گزارش ایران 20 دانلود، مربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان گفت که برای قهرمان فوق سنگین کشورمان، جایگزین مناسبی در نظر دارد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، جباری: حساب شده جلو رفتیم و دو مدال گرفتیم، برای سلیمی جایگزین داریم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، علی جباری مربی تیم ملی وزنه برداری پس از مسابقات وزن به اضافه 105 کیلوگرم بازی های آسیایی 2018 که با مدال طلای بهداد سلیمی و نقره سعید علی حسینی سرانجام یافت، گفت: بهداد امروز وزنه خوبی زد و خدا را شکر هم طلا و هم نقره را گرفتیم. پیش بینی ما این بود که طلا و نقره را به دست بیاوریم و فرقی نمی کرد بهداد طلا بگیرد یا سعید.

وی با بیان اینکه تیم ملی وزنه برداری حساب شده پیش رفت، گفت: در این چند روز فشار زیادی به ما وارد شد و چند تن از بچه های مان را اوت کردند. خیلی ها به ما می گفتند چرا وزنه های سبک نگرفتید که بچه ها در جدول بمانند؟ مثلاً اگر ما برای براری وزنه سبک می گرفتیم اما مدال نمی گرفت، چه فایده ای داشت؟ اینجا رده بندی بر حسب مدال است و با مسابقات جهانی و آسیایی فرق می نماید. ما اینجا باید مدال بگیریم. اگر وزنه بردار چهارم یا دهم گردد یا اوت کند، فرقی نمی نماید.

مربی تیم ملی وزنه برداری با ابراز خوشحالی از کسب دو مدال برای ایران در این وزن اعلام کرد: درست است که در صورت اوت شدن، فشار روانی زیادی روی تیم ایجاد می گردد، اما در چند روز گذشته فشارها از بیرون روی ما زیاد بود. روز آخر هم در کادر فنی استرس به وجود آمد، اما خدا را شکر بچه ها دو مدال گرفتند.

جباری در ادامه در مورد خداحافظی سلیمی توضیح داد: برای بهداد آرزوی موفقیت دارم. باید به فکر جایگزین خوبی برای او باشیم که البته نفر جایگزین داریم. حالا نوبت جایگزین است که کوشش کند تا بتواند پا جای پای قهرمانانی مثل بهداد سلیمی، سعید علی حسینی، حسین رضازاده و قهرمانانی که در فوق سنگین داشتیم، بگذارد.

منبع: تسنیم
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 599

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، جباری: حساب شده جلو رفتیم و دو مدال گرفتیم، برای سلیمی جایگزین داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، جباری: حساب شده جلو رفتیم و دو مدال گرفتیم، برای سلیمی جایگزین داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید