شرایط مترو تهران در روز اوّل تعطیلی دوهفته ای

به گزارش ایران 20 دانلود، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به اینکه سرفاصله حرکت قطارها همزمان با اجرای محدودیت های مربوط به کرونا کاهش نیافته است، گفت: به غیر از ایستگاه های تقاطعی تقریبا آمار مسافران در سایر ایستگاه ها کاهش یافته است.

شرایط مترو تهران در روز اوّل تعطیلی دوهفته ای

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران، درباره شرایط مترو پایتخت در اولین روز اجرای محدودیـت های کرونایی گفت: بر اساس بررسی های اولیه به نظر می رسد تا حدودی از آمار مسافران کاسته شده باشد، البته امروز اولین روز اجرای محدودیت ها است و منتظر هستیم آمار تا خاتمه روز به صورت دقیق به دست آید.

وی افزود: سرفاصله حرکت قطار ها امروز همزمان با اجرای محدودیت های مربوط بهکرونا نسبت به قبل هیچ تغییری نکرده و سرفاصله حرکت قطار ها در خط سه مترو 2 دقیقه و در خط یک و 4 سه و نیم دقیقه است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران ادامه داد: همچنین خط 5 دارای قطار اکسپرس است که مشابه روز های قبل خدمت رسانی در مترو به مسافران در حال انجام است.

نوبخت گفت: در ایستگاه های تقاطعی احتمال افزایش مسافر وجود دارد و تصاویر منتشر شده در فضای مجازی طی امروز ممکن است مربوط به ایستگاه های تقاطعی باشد.

وی بیان داشت: همچنین خط 5 ممکن است با شلوغی همراه باشد چرا که زمانی که قطار به ایستگاه های این خط می رسد، دارای حدود 900 مسافر است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1321

به "شرایط مترو تهران در روز اوّل تعطیلی دوهفته ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط مترو تهران در روز اوّل تعطیلی دوهفته ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید