ناسا تاکسی هوایی برقی آزمایش می کند

به گزارش ایران 20 دانلود، به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، ناسا گامی مهم در زمینه توسعه تاکسی های هوایی برداشته است. این سازمان پروازهای آزمایشی یک هواپیمای عمود پرواز برقی متعلق به شرکت جوبی اویشن را با هدف کمک به مدل سازی و شبیه سازی محیط هوایی هنگام عملیاتی شدن این تاکسی ها آغاز کرده است.

ناسا تاکسی هوایی برقی آزمایش می کند

فرایند آزمایش این تاکسی هوایی از 30 آگوست آغاز شده و احتمالاً تا 10 سپتامبر ادامه می یابد و شامل کنترل سروصدا با استفاده از 50 میکروفون است تا پروفایل صوتی تاکسی هوایی در طول هر پرواز تعیین شود.

این نخستین تست یک خودروی عمود پرواز در طرح حمل و نقل هوایی پیشرفته است. طرح مذکور با هدف برطرف کردن شکاف ها در قوانین سازمان هوانوردی فدرال و تضمین آمادگی سازمان برای استفاده از تاکسی های هوایی و پهپادهای ارسال محموله انجام می شود.

اطلاعات این طرح پرواز به انجام تستی کامل تر در 2022 منجر می شود که شامل تاکسی های دیگر و شرایط های پروازی پیچیده تر است.

این طرح به آماده سازی آمریکا برای کنترل ترافیک هوایی سنگین پس از گسترده تر شدن سرویس تاکسی های هوایی کمک می کند. شرک جوبی اویشن کسب وکار تاکسی هوایی اوبر را خریده و سرمایه گذاری 394 میلیون دلاری از تویوتا دریافت کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1774

به "ناسا تاکسی هوایی برقی آزمایش می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناسا تاکسی هوایی برقی آزمایش می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید