شقایق و آذرخش فراهانی بازیگر فیلم پدر شدند

به گزارش ایران 20 دانلود، شقایق و آذرخش فراهانی در فیلم سینمایی مهمانی از کارائیب به کارگردانی بهزاد فراهانی (پدرشان) و تهیه نمایندگی شهرام گیل آبادی ایفای نقش می نمایند.

شقایق و آذرخش فراهانی بازیگر فیلم پدر شدند

به گزارش خبرنگاران، شقایق فراهانی همراه با برادرش آذرخش فراهانی در فیلم سینمایی مهمانی از کارائیب به کارگردانی بهزاد فراهانی و تهیه کنندگی شهرام گیل آبادی به ایفای نقش می پردازند.

مهمانی از کارائیب اولین تجربه فراهانی در مقام کارگردانی است که قصه ای عاشقانه را روایت می نماید. فراهانی فیلمنامه این اثر را بر اساس رمان مهمانی از کارائیب - شبی با کاسترو به قلم خودش نوشته و حمیدرضا قطبی هم به اسم مشاور کارگردان او را همراهی نموده است.

تا به امروز رضا بابک، شقایق فراهانی و آذرخش فراهانی مقابل دوربین مرتضی پورصمدی رفته اند و بازیگران متعدد دیگری هم در ادامه کار به جمع هنرمندان این اثر عاشقانه اضافه خواهند شد.

شهرام متولی باشی مدیر صدابرداری، محسن صادقی نسب سرپرست گروه کارگردانی، مهدی سهرابی دستیار یک کارگردان و برنامه ریز، نوید فرح مرزی طراح چهره پردازی، مرجان گلزار طراح صحنه و لباس، جواد راهزانی مدیر فراوری، رویا بابابیگی منشی صحنه، احسان میقانی مدیر تدارکات، حبیب مجیدی عکاس، مهدی گودرزی فیلمبردار پشت صحنه و مریم قربانی نیا مشاور رسانه ای این فیلم هستند.

در خلاصه داستان مهمانی از کارائیب آمده است: خیاطی کارکشته عاشق بانویی شده که همسرش را اعدام نموده اند. خیاط به علت دلبستگی به رفاقت با دوستش، شجاعت بیان این عاشقانگی را ندارد و بانو هم به علت وفاداری به شوی رفته اش دهان می بندد و دل را لجام می زند. این عشق پنهان داستان ناتمام بسیاری از مردان و زنان شرقی است؛ عشق هایی که سرانجامش را باید در فلسفه شرق جست....

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 26 تیر 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1701

به "شقایق و آذرخش فراهانی بازیگر فیلم پدر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شقایق و آذرخش فراهانی بازیگر فیلم پدر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید