رقابت 12پینگ پنگ باز برای مشخص ترکیب تیم اعزامی به مسابقات جهانی

به گزارش ایران 20 دانلود، تیم ملی تنیس روی میز ایران در مسابقات 2020 قهرمانی دنیا با ترکیبی متفاوت از رویداهای اخیر حضور خواهد داشت.

رقابت 12پینگ پنگ باز برای مشخص ترکیب تیم اعزامی به مسابقات جهانی

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به همین منظور برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی در دستور کار فدراسیون نهاده شد تا ترکیب چهار نفره تیم اعزامی به مسابقات تعیین گردد. مرحله مقدماتی این رقابت ها با حضور 16 بازیکن برگزار گردید که نتیجه آن صعود میعاد لطفی، امیررضا عباسی، آریا امیری و حمید شمس به مرحله نهایی انتخابی بود.

این مرحله از رقابت ها از فردا سه شنبه با حضور 12 بازیکن شروع شده و تا 29 آذرماه در آموزشگاه تنیس روی میز امیر احتشام زاده ادامه خواهد داشت.

نوشاد عالمیان، نیما عالمیان، امیر حسینی هدایی، امین احمدیان، افشین نوروزی، حمیدرضا طاهرخانی، آرمان حاجی ئی و آروین روئین تن در کنار میعاد لطفی، امیررضا عباسی، آریا امیری و حمید شمس (چهار بازیکن صعود نموده از مرحله مقدماتی) 12 پینگ پنگ بازی هستند که برگزارکننده مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم ملی خواهند بود.

مرحله نهایی مسابقات تنیس روی میز انتخابی تیم ملی در دو دور برگزار می گردد. در خاتمه دور نخست نفرات اول و دوم در ترکیب تیم ملی قرار می گیرند. دور دوم هم بدون حضور این دو بازیکن و همچنین نفرات نهم تا دوازدهم دور نخست برگزار می گردد. رقابت میان 6 بازیکن حاضر در این دور، نفرات سوم و چهار تیم ملی را تعیین می نماید.

به گزارش ایران 20 دانلود، مسابقات تنیس روی میز قهرمانی دنیا 3 تا 10 فروردین ماه سال آینده به میزبانی بوسان کره جنوبی برگزار می گردد. این رقابت ها در هر بخش تیمی برگزار می گردد و ایران در هر در بخش مردان و بانوان حضور خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 بهمن 1398 بروزرسانی: 12 شهریور 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 617

به "رقابت 12پینگ پنگ باز برای مشخص ترکیب تیم اعزامی به مسابقات جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت 12پینگ پنگ باز برای مشخص ترکیب تیم اعزامی به مسابقات جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید