دیدار با تیم بزرگسالان برای امیدها عالی است، تدارکات تیم خوب است

به گزارش ایران 20 دانلود، به گزارش خبرنگاران، حمید استیلی پیرامون برنامه های آینده تیم امید گفت: طبق توافقات اجرا شده با مسئولان فدراسیون فوتبال اردوی آینده تیم امید همزمان با بزرگسالان در تاریخ 19 تیر آغاز می شود و در این اردو یک بازی بسیار خوب و مهم با تیم ملی بزرگسالان خواهیم داشت که روز 24 تیر برگزار می شود. این مسابقه برای آماده سازی تیم بسیار مفید است و بازیکنان جوان تیم امید فرصت تقابل با بزرگسالان را در یک مسابقه بسیار خوب به دست می آورند.

دیدار با تیم بزرگسالان برای امیدها عالی است، تدارکات تیم خوب است

استیلی اضافه کرد: طبق توافقات و مذاکراتی که داشته ایم خوشبختانه با حمایت فدراسیون برنامه ریزی بسیار خوبی برای اردوها و بازی های تدارکاتی تیم امید صورت گرفته است. بر این اساس با فدراسیون های فوتبال ازبکستان و اندونزی توافق شده که برای انجام بازی های تدارکاتی با تیم های المپیک این دو کشور به تاشکند و جاکارتا سفر کنیم. تاریخ دقیق برگزاری این بازی ها نیز متعاقباً اعلام می شود.

حمید استیلی ادامه داد: همچنین توافقات خوبی با فدراسیون فوتبال کرواسی صورت گرفته تا تیم المپیک این کشور برای دیدار با تیم امید ایران سفری به تهران داشته باشد و این مسابقه هم می تواند بسیار مفید باشد. در واقع تلاش می کنیم با تدارک همه جانبه برای حضور در مسابقات تایلند آماده شویم و خوشبختانه با حمایت فدراسیون فوتبال برنامه های آماده سازی بسیار خوبی برای تیم در نظر گرفته شده همچنین هماهنگی های دیگری در حال انجام است که پس از قطعی شدن اعلام خواهیم کرد.

مدیر تیم امید در خاتمه گفت: مرحله شناسایی نفرات به خوبی صورت گرفته و شاید بتوان گفت تمامی بازیکنان در این رده دیده شده اند اما اگر باز هم استعداد شاخصی در مسابقات دیده شود درهای تیم امید به روی نفرات شایسته همیشه باز خواهد بود. البته کادر فنی در حال حاضر به یک ترکیب محدودتر نزدیک شده تا با تمرکز شاکله اصلی تیم را ایجاد کند و تمرینات همچنین اردوها با تمرکز روی نفرات انتخابی دنبال خواهد شد تا هماهنگی لازم را بین اعضای تیم ایجاد کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 231

به "دیدار با تیم بزرگسالان برای امیدها عالی است، تدارکات تیم خوب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار با تیم بزرگسالان برای امیدها عالی است، تدارکات تیم خوب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید