تیم امید شایسته بهترین نتایج در سخت ترین بازی هاست

به گزارش ایران 20 دانلود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سیروس پورموسوی در خصوص شرایط تیم فوتبال امید گفت:ابتدا خسته نباشید می گویم به دوستان خوب خودم در کادر فنی این تیم و عزیزانی که می دانم از بهترین ها هستند و ترکیب بسیار خوبی را در کنار هم شکل داده اند. امیدوارم جمع این عزیزان بتواند اتفاق بزرگی را رقم بزند و در مسابقات انتخابی المپیک پیروز باشد. هرچند کار بسیار سخت و بزرگی در پیش داریم و حریفانی قدرتمند در یک گروه بسیار نزدیک اما بچه های ما با اراده و تلاش همیشه توانسته اند در شرایط سخت اتفاقات بزرگی را رقم بزنند.

تیم امید شایسته بهترین نتایج در سخت ترین بازی هاست

پورموسوی اضافه کرد:با توجه به مصاحبه هایی که از بچه های تیم امید دیده اند باید بگویم احساس می کنم جو صمیمی و آرامش خوبی در تیم حاکم است و کادر فنی توانسته تیم را بسیار یکدل آماده حضور در رقابت ها کند. این اتحاد و همدلی یک فاکتور بسیار مهم است که می تواند باعث موفقیت شود. البته این اولین اردوی کامل تیم امید با حضور همه نفرات است و کار آقای استیلی و دستیارانش سخت خواهد بود. با این وجود بچه های تیم امید شایستگی خودشان را در لیگ به خوبی نشان داده اند و امیدواریم همین عملکرد را در مسابقات بین المللی هم به خوبی داشته باشند.

وی در خاتمه گفت:دعای خیر همه مردم ایران پشت سر اعضای این تیم است و تردید ندارم این بچه ها با درایت و هدایت هوشمندانه کادر فنی می توانند فراتر از انتظار ظاهر شوند و اتفاقات بزرگی را رقم بزنند. باید حمایت از این تیم تا آخرین روز به شکل کامل ادامه داشته باشد و با امید و اعتمادبه نفس وارد بازی ها شویم. فراموش نکنیم بچه های امروز تیم امید ستون های تیم ملی فردای فوتبال ایران را شکل می دهند و مهره هایی بسیار توانمند و تاثیرگذار هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 653

به "تیم امید شایسته بهترین نتایج در سخت ترین بازی هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم امید شایسته بهترین نتایج در سخت ترین بازی هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید