تاخیر در خدمات پرداخت غیرلمسی متروی نیویورک به علت کرونا

به گزارش ایران 20 دانلود، شیوع ویروس کرونا باعث تاخیر در تحویل دستگاه های پرداخت غیرلمسی در متروی نیویورک و به تعویق افتادن اجرای کل این طرح شده است.

تاخیر در خدمات پرداخت غیرلمسی متروی نیویورک به علت کرونا

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی ایران 20 دانلود به نقل از انگجت، مقامات متروی نیویورک قصد داشتند تا ابتدای پاییز سیستم پرداخت هزینه متروی غیرلمسی را در شهر نیویورک مورد استفاد قرار دهند، اما تاخیر در تحویل این دستگاه ها و نیز برخی نگرانی های مربوط به گسترش شیوع ویروس کرونا باعث شد تا اجرای این طرح تا ابتدای زمستان به تاخیر بیفتد.

برخی گزارش ها در مورد ابتلای برخی کارکنان متروی نیویورک به کرونا باعث شد تا برنامه ریزی در زمینه اجرای این طرح به طور جدی مورد بازنگری قرار گرفته و تغییر کند. تاخیر در اجرای برنامه ریزی های قبلی موجب شده تا علیرغم از سرگیری طراح مذکور در ماه می تکمیل آن تا ماه دسامبر غیرممکن باشد.

با اجرای این طرح پرداخت هزینه استفاده از مترو با گوشی، ساعت هوشمند و کارت های اعتباری بدون تماس هیچ سطحی ممکن می شود و مسافران نیازی به لمس دستگاه های کارت خوان ندارند. این سیستم تا سال 2023 به طور کامل جایگزین سیستم فعلی متروی نیویورک می شود و البته با توجه به شیوع ویروس کرونا به رفع دغدغه های مربوط به سلامت و بهداشت کمک شایانی خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1033

به "تاخیر در خدمات پرداخت غیرلمسی متروی نیویورک به علت کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاخیر در خدمات پرداخت غیرلمسی متروی نیویورک به علت کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید