استفاده از آیفون برای رئیس جمهور آمریکا ممنوع است

به گزارش ایران 20 دانلود، سی ان ان با استناد به مقامات سابق و مقامات اطلاعاتی گزارش داد که ترامپ همچنان از تلفن همراه شخصی خود که وی قبل از تصدی مقام خود داشت، برای تماس ها استفاده می نماید.

استفاده از آیفون برای رئیس جمهور آمریکا ممنوع است

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش گروه بین الملل ایران 20 دانلود، دونالد ترامپ ،رئیس جمهور ایالات متحده، در واکنش به گزارش های رسانه در مورد استفاده وی از تلفن شخصی در توئیتر خود نوشت: این ها اطلاعات و پیغام های کاملاً نادرستی هستند. چند سال است که تلفن همراه شخصی ندارم. من فقط از تلفن هایی استفاده می کنم که اجازه استفاده از آن توسط دولت صادر شده باشد.

به نقل از اسپوتنیک، روز شنبه، سی ان ان با استناد به مقامات سابق و مقامات اطلاعاتی گزارش داد که ترامپ همچنان از تلفن همراه شخصی خود که وی قبل از تصدی مقام خود داشت، برای تماس ها استفاده می نماید.

باراک اوباما،رئیس جمهور پیشین آمریکا، نیز پیشتر گفت که سازمان های اطلاعاتی به او اجازه نمی دادند که آیفون داشته باشد. اوباما از تلفن قدیمی Blackberry با یک سیستم امنیتی اختصاصی استفاده می کرد. اوباما با خاتمه دوره ریاست جمهوری خود توانست از آیفون استفاده کند، اما بیشتر عملکرد های موجود در آن توسط سازمان های اطلاعاتی غیرفعال شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 589

به "استفاده از آیفون برای رئیس جمهور آمریکا ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از آیفون برای رئیس جمهور آمریکا ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید