مجتبی حسینی حق فسخ ندارد ، توافقی بر جدایی نشده است

به گزارش ایران 20 دانلود، خبرنگاران/خوزستان معاون حقوقی باشگاه نفت مسجدسلیمان با بیان این که مجتبی حسینی تا به امروز 60 درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت نموده است و حق فسخ ندارد، گفت: تا به امروز توافقی بین او و باشگاه برای جدایی صورت نگرفته و حتی مذاکره ای هم صورت نگرفته است.

مجتبی حسینی حق فسخ ندارد ، توافقی بر جدایی نشده است

غلامرضا زمانپور در گفت و گو با خبرنگاران، اظهارکرد: فسخ به صورت شفاهی انجام نمی گردد و فسخ باید به موجب یک حکم باشد. اولا اگر آقای حسینی قصد فسخ قرارداد دارد باید دعوی خود را در کمیته شرایط و انضباطی مطرح کند و بعد هم به ما اعلام می نمایند که شما چه پاسخی دارید که تا همین الان که با شما در حال صحبت هستم، هیچ گونه ابلاغی درخصوصی فسخ قرارداد آقای حسینی به باشگاه نرسیده است.

وی ادامه داد: ضمناً آقای حسینی حدود 60 درصد از قرارداد خود را دریافت نموده است. حتی در بند قرارداد او آمده است در صورتی می تواند یک طرفه فسخ کند که تا نیم فصل 60 درصد از قرارداد خود را دریافت ننموده باشد که باشگاه پیش از آخرین بازی نیم فصل اول، به این تعهد خود عمل کرد.

معاون حقوقی باشگاه نفت مسجدسلیمان ادامه داد: من هم از این که گفته می گردد حسینی فسخ نموده است، شوکه هستم و در تعجبم که اگر قراردادش فسخ شده چرا تا به امروز چیزی به باشگاه ابلاغ نشده است؟ یک شخص نمی تواند هر وقت دلش خواست یک قرارداد را فسخ کند، مگر با توافق طرفین و آقای حسینی در حال حاضر هیچ گونه توافق یا رضایتی از باشگاه نفت نگرفته است.

وی تاکید نمود: او 60 درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت نموده است و اصلا حق فسخ ندارد، مگر این که از باشگاه نفت در مورد جدایی، رضایت نامه بگیرد. او تا سرانجام لیگ بیستم با باشگاه قرارداد دارد و قرارداد او در اختیار من است و هیچ شرطی در قرارداد او برای جدایی وجود ندارد.

زمانپور بیان نمود: هفته گذشته نیز باشگاه بیشتر از تعهد اقتصادی خود را در قبال بازیکنان و کادرفنی انجام داد که این جای تشکر از هیات مدیره جدید باشگاه و نماینده مسجدسلیمان را دارد که پیگیر دریافت پول برای پرداخت به اعضای تیم بودند.

وی گفت: آقای حسینی می تواند با تیم دیگری مذاکره کند اما برای جدایی باید یا با باشگاه نفت توافق کند یا از کمیته انضباطی و سازمان لیگ حکمی مبنی بر فسخ قرارداد داشته باشد. به هر حال فسخ قرارداد حساب و کتاب دارد و آقای حسینی در حال حاضر با ما قرارداد دارد و توافقی هم بین او و باشگاه برای جدایی صورت نگرفته و حتی مذاکره ای هم صورت نگرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1476

به "مجتبی حسینی حق فسخ ندارد ، توافقی بر جدایی نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجتبی حسینی حق فسخ ندارد ، توافقی بر جدایی نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید