غیرفعال کردن مصرف اینترنت آزاد با کد دستوری

به گزارش ایران 20 دانلود، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از امکان غیرفعال کردن مصرف اینترنت آزاد توسط مشترکان تلفن همراه با شماره گیری کد دستوری مختص هر اپراتور، اطلاع داد.

غیرفعال کردن مصرف اینترنت آزاد با کد دستوری

پیمان قره داغی مدیرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف نماینده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: بعد از شکایت های متوالی کاربران از اپراتورهای تلفن همراه، رگولاتوری امکانی را فراهم نموده تا مشترکان این اپراتورها بتوانند مصرف اینترنت با تعرفه آزاد را غیرفعال نمایند.

وی در خصوص نحوه غیر فعال کردن مصرف اینترنت آزاد گفت: مشترکان همراه اول با شماره گیری کد دستوری #113*100* و مشترکان ایرانسل با شماره گیری کد دستوری #3*2*3*555* می توانند پس از اتمام بسته اینترنت، امکان مصرف اینترنت به صورت آزاد را غیرفعال نمایند.

مدیرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف نماینده رگولاتوری اضافه کرد: از آنجا که یکی از مسائل همیشگی کاربران تلفن های همراه که گاهی بار اقتصادی زیادی برای آنها تحمیل می نماید؛ قطع نشدن اینترنت همراه بعد از تمام شدن بسته های اینترنتی و مصرف اینترنت به نرخ آزاد است، رگولاتوری با هدف شفاف سازی، مدیریت هزینه ها و جلوگیری از مصرف اینترنت با تعرفه آزاد برای کاربران، اپراتورها را ملزم نموده است این کدهای دستوری را ایجاد نمایند.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 24 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1117

به "غیرفعال کردن مصرف اینترنت آزاد با کد دستوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غیرفعال کردن مصرف اینترنت آزاد با کد دستوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید