سهمیه بنزین فروردین امشب واریز می شود

به گزارش ایران 20 دانلود، به گزارش خبرنگاران، طبق اعلام قبلی، ساعت 24 امروز 30 اسفند ماه سال 99 سهمیه بنزین خودرو ها و موتور سیکلت ها شارژ می شود. برای خودرو های سواری شخصی 60 لیتر و برای موتور سیکلت های شخصی نیز 25 لیتر سهمیه بنزین در نظر گرفته شده است.

سهمیه بنزین فروردین امشب واریز می شود

پیش از این، فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به مهر گفته بود: جایگاه های سوخت کشور همگی در آمادگی کامل برای سوخت رسانی هستند و شرایط ذخیره سوخت انبار های سراسر کشور به ویژه در مناطق شمالی کشور، مطلوب است.

این مقام مسئول درباره سهمیه بنزین مرسوم نوروزی خودرو های شخصی نیز توضیح داد: از آنجایی که تخصیص این سهمیه بنزین به هر حال به عنوان یک مشوق برای سفر های نوروزی به شمار می رفت و با توجه به اینکه در شرایط کرونایی قرار داریم و ستاد ملی کرونا موکدا تردد بین شهری را منع می کند و حتی بسیاری از استان ها و شهر ها امکان ورود به آن ممنوع شده است، مصوبه ای برای تخصیص این سهمیه نوروزی بنزین به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ابلاغ نشده است.

به گفته این مقام مسئول ستاد بحران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی علاوه بر پایش منظم شرایط سوخت رسانی و آب و هوا، آمادگی کامل دارد تا در صورت هرگونه تغییر، نیاز سوختی مردم را به سرعت تأمین کند.

اخبار بیشتر را در کانال خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1526

به "سهمیه بنزین فروردین امشب واریز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهمیه بنزین فروردین امشب واریز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید