زاکانی: عملکرد پیروز ما در برف روبی موجب رضایت مردم شد

به گزارش ایران 20 دانلود، شهردار تهران در بازدید از ستاد اجرایی مدیریت برف تهران گفت: هم افزایی و همکاری بین دستگاه های مختلف منجر به عملکرد پیروز ما در زمینه برف روبی و فراهم شدن رضایت مردم شد.

زاکانی: عملکرد پیروز ما در برف روبی موجب رضایت مردم شد

به گزارش ایسنا، علیرضا زاکانی شهردار تهران امروز (چهارشنبه 26 بهمن ماه) باحضور در ستاد هماهنگی عملیات اجرایی مدیریت برف تهران در جریان آخرین شرایط تردد اتومبیل ها در معابر مرکز قرار گرفت.

شهردار تهران در این نشست بیان نمود: بزرگ ترین موفقیت اقدامات اخیر، با هم بودن بود. یعنی مدیریت شهری در کنار راهور، صداوسیما، اورژانس، هواشناسی و دیگر دستگاه های ذی ربط. همه کسانی که در ارائه خدمت به مردم دخیل بودند. بسیاری از اتفاقاتی که این ایام رقم خورد، با همراهی مردم رقم خورد. لذا باید از آنها تقدیر و تشکر کرد.

زاکانی با تأکید بر اهمیت هم افزایی و همکاری تلاش ها برای مدیریت برف، افزود: مهم ترین ویژگی اقدامات اخیر در حوزه برف روبی، همکاری بین بخشی بود. همین می تواند پایه ای برای سایر امور نیز باشد.

وی ادامه داد: نکته دومی که باید به آن توجه داشت، آمادگی پیش از شرایط اضطرار است. اگر پیشگیری کنیم در واقع می توانیم جلوی حوادث را بگیریم. این نُهمین برف این زمستان بود.

شهردار تهران در ادامه اظهار کرد: عملکرد همکاران من در حوزه برف روبی، رو به جلو و تیمی بود. همین همکاری ها موجب شد، آلام و گرفتاری های مردم کاهش یافته و رضایتمندی مردم افزایش یافت.

زاکانی تأکید کرد: نکته سوم، نوع نگاه به حوادث و اقدامات است. قضاوت منصفانه در واقع، باید با در نظر گرفتن جمیع موارد شکل بگیرد. 500 کیلومتر بزرگراه در شهر وجود دارد؛ اگر بنای قضاوت است، می باید همه را کنار هم دید.

شهردار تهران با یادآوری آنکه البته که حتی یک اشکال هم برای شهر اضافی است، بیان نمود: چرا که همان یک اشکال برای جمعی از شهروندان مسائلی را فراهم می کند. البته این هم افزایی بین بخشی باعث شد همین حداقل مسائل را هم پشت سر بگذاریم. یدالله مع الجماعه را در عمل دیدیم. وقتی من ها به ما بدل شد.

وی با یادآوری تلاش خبرنگاران برای انعکاس مناسب اقدامات شهرداری تهران در حوزه مدیریت برف، افزود: لازم است از همه اصحاب رسانه که این روزها در راستای اطلاع رسانی به شهروندان تلاش کردند، از صداوسیما گرفته تا خبرگزاری ها و رسانه های مختلف، تشکر کنم.

زاکانی بیان نمود: خوشحالیم که مردم خوشنودند که در بارش های اخیر برف گرفتار نشدند. امیدواریم این هم افزایی و همکاری بین دستگاهی ادامه داشته و در موقعیتهای دیگر نیز استمرار یابد.

بر اساس گزارش سایت شهر، شهردار تهران در انتها ضمن ابراز تشکر از زحمات خبرنگاران و تیم اطلاع رسانی، تأکید کرد: یکی از ویژگی های این توفیق اخیر، همراه کردن رسانه ها بود. در شرایطی که دشمنان تلاش می کنند اضطراب را به مردم و در جامعه تزریق کنند، تلاش برای آرامش بخشی به جامعه جهاد بزرگی است.

منبع: فرارو
انتشار: 27 بهمن 1401 بروزرسانی: 27 بهمن 1401 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 2197

به "زاکانی: عملکرد پیروز ما در برف روبی موجب رضایت مردم شد" امتیاز دهید

394 کاربر به "زاکانی: عملکرد پیروز ما در برف روبی موجب رضایت مردم شد" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زاکانی: عملکرد پیروز ما در برف روبی موجب رضایت مردم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید