خبر عجیب درباره سریال ستایش چه بود؟!

به گزارش ایران 20 دانلود، خبری عجیب درباره سریال ستایش منتشر شد.

خبر عجیب درباره سریال ستایش چه بود؟!

سعید مطلبی نویسنده سریال ستایش گفت که دیگر قصدِ نوشتن ادامه این مجموعه تلویزیونی را ندارد و پرونده این سریال را بسته شده می دانم.

در فضای مجازی بار ها اعلام شده که سریال ستایش قرار است فصل چهارمی داشته باشد. یک بار آرمان زرین کوب در گفت وگویی این موضوع را تکذیب کرد و گفت: در رابطه با ساخت فصل تازه ستایش هیچ خبری ندارم.

به هر حال فکر می کنم فصل سوم، سرانجام این سریال باشد و اگر قرار به ادامه ستایش باشد، در صورت سفارش مدیران تلویزیون، این اتفاق خواهد افتاد.

روزی نیست که ما در کوچه و خیابان با این درخواست مردم روبرو نشویم که چرا ادامه ستایش ساخته نمی گردد؟ ما هم پاسخ می دهیم که دست ما نیست و تلویزیون باید تصمیم بگیرد؛ شاید با مدیران تازه نفس و تازه این اتفاق بیفتد و سفارش فصل تازه بدهند.

واکنش نویسنده

اما بعد از این نکات دوباره درباره ساختِ سریال ستایش خبری در فضای مجازی منتشر شد. سعید مطلبی نویسنده این سریال که از داریوش ارجمند گرفته تا سعید سلطانی و آرمان زرین کوب اعلام نموده اند همه چیز منوط به فیلمنامه ای است که نوشته گردد و رسماً گفت که من مشغولِ نوشتن سریال تاریخی به نامِ حضرت اجلّ هستم و قصد نوشتن ادامه مجموعه ستایش را ندارم و به نظرمن تمام شده است.

دوباره این خبر در فضای مجازی پخش شد و سعید مطلبی این بار با دو خبر تکذیبیه چند باره خودش را گفت. مشغول نوشتن حضرت اجلّ بودم که این فیلمنامه را هم متوقف کردم تا شرایط برای ساختِ آن مهیا گردد ادامه خواهم داد.

موضوع ادامه ندادن و تکذیبِ خبر های مربوط به ستایش هم که دیگر تبدیل به یک روال شده است. اما این را به طور قطع اعلام می کنم که پرونده ستایش را بسته شده بدانید و این سریال به فصل چهارم نخواهد رسید.

منبع: فرادید
انتشار: 21 آبان 1401 بروزرسانی: 21 آبان 1401 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 2150

به "خبر عجیب درباره سریال ستایش چه بود؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر عجیب درباره سریال ستایش چه بود؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید