تِراِشتگن: دلم برای بازی کنار هم تیمی هایم تنگ شده است، خیلی هوادار رژیم دریافت نیستم

به گزارش ایران 20 دانلود، دروازه بان آلمانی بارسلونا می گوید بی صبرانه منتظر بازگشت به میادین فوتبال و بازی کنار هم تیمی هایش است.

تِراِشتگن: دلم برای بازی کنار هم تیمی هایم تنگ شده است، خیلی هوادار رژیم دریافت نیستم

به گزارش خبرنگاران، مارک آندره تِراِشتگن که این روزها به مانند بسیاری از فوتبالیست های حرفه ای به خاطر ویروس کرونا در قرنطینه خانگی به سرمی برد، در گفت وگو با شبکه تلویزیونی DAZN درباره اینکه آیا اهل رژیم دریافت است یا خیر، گفت: من خیلی هوادار دریافت رژیم نیستم و بیشتر سعی می کنم تا تعادل لازم را داشته باشم. همه می دانند که چه چیزی سالم است و چه چیزی سالم نیست. غذاهای سالم، محصولات تازه هستند و محصولات تازه روی میز. ما هم سعی می کنیم تغزیه ای این چنینی داشته باشیم، با سبزیجات و میوه های زیاد، اما باید مراقب قند خون مان نیز باشیم. ما البته صد درصد هم نباید در این زمینه سخت گیری کنیم. ممنوعیت هایی وجود ندارد، اما ما بیشتر باید به سبک گیاه خواران غذا بخوریم.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: بیشترین چیزی که دلم برایش تنگ شده است، بودن در زمین کنار هم تیمی هایم و بازی در کنار دوستان مقابل طرفداران و رقابت در بالاترین سطح است. خیلی سخت است که در مهمترین هفته های فصل خانه باشید و به ناچار به صورت انفرادی تمرین کنید تا در شرایط بدنی ایده آلی باشید. من توجه زیادی به نگه داشتن شرایط بدنی ام در شرایط ایده آل دارم، برای همین در حال حاضر خیلی با توپ کار نمی کنم. در واقع کارهای متفاوتی انجام می دهم و در حال حاضر با یک نرم افزار آمادگی جسمانی کار و سعی می کنم چالش هایی را که نرم افزار برایم به طور روزانه تعیین نموده است، انجام دهم.

دروازه بان بارسلونا همچنین درباره شرایط این روزهای زندگی که در نتیجه شیوع ویروس کرونا به وجود آمده است، گفت: در هر شرایطی باید مثبت به قضایا نگاه کنید و اینکه حالا در کنار خانواده خود هستید. به هرحال ما از بودن در خانه و از کنار هم بودن واقعاً لذت می بریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 910

به "تِراِشتگن: دلم برای بازی کنار هم تیمی هایم تنگ شده است، خیلی هوادار رژیم دریافت نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تِراِشتگن: دلم برای بازی کنار هم تیمی هایم تنگ شده است، خیلی هوادار رژیم دریافت نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید