بازیگر از سرنوشت: پژمان جمشیدی در بازیگری از فوتبال پیروز تر است

به گزارش ایران 20 دانلود، ایسنا/ مجید واشقانی که همزمان در حوزه های اجرا و بازیگری فعال است، مجری گری را کاری بسیار دشواری می داند و یادآور می گردد که یک مجری برای اینکه در دل مردم بنشیند، نیازمند به کارگیری ابزار یا همان اطلاعات و کلماتی است که از دانش بالای او نشأت می گیرد.

بازیگر از سرنوشت: پژمان جمشیدی در بازیگری از فوتبال پیروز تر است

واشقانی در پاسخ به اینکه آیا حضور همزمان در اجرا و بازیگری را برای خود یک ریسک تلقی نمی کند؟ شرح داد: من هیچ گونه مسئله ای ندارم با اینکه که اگر کسی توانایی انجام کاری را دارد، علاوه بر تخصص اصلی خود انجام دهد. در حال حاضر بازیگران بزرگی در جهان داریم که همزمان کار اجرا هم انجام می دهند.

واشقانی در این زمینه به ایفای نقش پژمان جمشیدی در فیلم ها و سریال ها، در مقام یک بازیکن فوتبال اشاره نمود و گفت: حتی بازیگری پژمان جمشیدی از از فوتبالش هم بهتر است؛ این چه ایرادی دارد. اگر فرد توانایی آن را داشته باشد. البته هنوز هم این معادلات هست که می گویند بازیگر نباید همزمان با تخصص اصلی خود، کار اجرا هم انجام دهد یا بالعکس؛ چراکه در ذهنیت تماشاگر تاثیر می گذارد، اما به نظر من این اتفاق صدمه ای نمی زند، به شرط اینکه به کاری که انجام می دهید، واقف باشید و علمش را داشته باشید.

ضمن اینکه تعداد انگشت شماری از سوپراستارهای ما در سینما، از حوزه اجرا و بازیگری در تلویزیون، وارد سینما نشده اند.

او درباره انتقادهایی که بعضا به اجرای بازیگران وارد می گردد، هم توضیح داد: در این مورد، مشکل از تهیه نماینده هاست که گاهی بلد نیستند درست انتخاب نمایند. فردی که نمی دانند توانایی اجرا دارد یا خیر، به صرف اینکه دیده شده، در مقام مجری می آورند و او نمی تواند اجرا کند و برنامه با سر به زمین می خورد.

بازیگر سریال از سرنوشت با اعلام ساخت سری چهارم این مجموعه و اینکه چند ماه از ساخت آن به جای مانده است، درباره این سریال شرح داد: در فصل نو همان تیم قبلی به همراه چند بازیگر نو مشغول کار هستند و حتی از سه فصل قبل مجذوب کننده تر است.

منبع: همگردی
انتشار: 1 مرداد 1400 بروزرسانی: 1 مرداد 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1713

به "بازیگر از سرنوشت: پژمان جمشیدی در بازیگری از فوتبال پیروز تر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر از سرنوشت: پژمان جمشیدی در بازیگری از فوتبال پیروز تر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید