ارائه رایگان خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی در کارگزاری ها

به گزارش ایران 20 دانلود، سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با صدور بخشنامه ای تداوم ارائه خدمات الکترونیکی این سازمان به وسیله کارگزاری های رسمی تأمین اجتماعی را برای 6 ماه دیگر تمدید کرد. با صدور این بخشنامه دریافت خدمات مربوط به طرح 3070 به وسیله کارگزاری ها رایگان خواهد بود.

ارائه رایگان خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی در کارگزاری ها

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، براساس بخشنامه صادر شده از سوی میرهاشم موسوی؛ مخاطبان سازمان تأمین اجتماعی می توانند در صورت تمایل آن دسته از خدمات این سازمان که به وسیله سامانه خدمات غیرحضوری تأمین اجتماعی ارائه می گردد را به وسیله کارگزاری های رسمی دریافت نمایند.

ارائه خدمات غیرحضوری به مخاطبین به وسیله کارگزاری های رسمی در راستای تحقق دولت الکترونیک و به منظور استفاده از ظرفیت کارگزاری های رسمی برای تسریع در اجرا و پیشبرد طرح 3070 و توسعه خدمات غیرحضوری انجام می گردد.

ارائه خدمات غیرحضوری به وسیله کارگزاری های رسمی تأمین اجتماعی به علت بعضی از مسائل و محدودیت های موجود از قبیل امکانات لازم مخاطبین، پائین بودن سطح دانش بخشی از جامعه هدف در زمینه نحوه استفاده از خدمات غیرحضوری و الکترونیکی و به منظور استفاده از ظرفیت کارگزاری های رسمی در جهت ایجاد بستر های فرهنگی و تسریع در اجرای کامل طرح خدمات غیرحضوری از اسفند 99 برای 6 ماه اجرا شده و با بخشنامه تازه تا 6 ماه دیگر تمدید شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 دی 1400 بروزرسانی: 4 دی 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1889

به "ارائه رایگان خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی در کارگزاری ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه رایگان خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی در کارگزاری ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید