یک بازار میوه و تره بار برای هر 12 هزار خانواده تهرانی

به گزارش ایران 20 دانلود، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با اعلام افتتاح بازار میوه و تره بار قیام از افزایش دسترسی ساکنان محدوده های مرکزی پایتخت به خدمات این مراکز اطلاع داد.

یک بازار میوه و تره بار برای هر 12 هزار خانواده تهرانی

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی کاتالوگ تبلیغاتی از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران سید سعید راد با اعلام افتتاح بازار میوه و تره بار قیام به عنوان دویست و چهل و چهارمین بازار میوه و تره بار تهران که بدون برگزاری مراسم رسمی و با حضور اهالی محله قیام در منطقه 12 به بهره برداری رسید، از افزایش دسترسی ساکنان محدوده های مرکزی پایتخت به خدمات این مراکز اطلاع داد.

وی اضافه نمود: با احتساب جمعیت تهران طبق آخرین سرشماری، با توجه به 244 میدان و بازار که در 22 منطقه تهران واقع شده اند، هر 11 هزار و 930 خانواده تهرانی از یک بازار میوه و تره بار برخوردار هستند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر با توجه به تازه ترین آنالیز به عمل آمده، اختلاف قیمت انواع میوه و محصولات فرنگی در میادین میوه و تره بار با میانگین قیمت سطح شهر 42 درصد است، اظهار کرد: ارتقای خدمات میادین میوه و تره بار چه از نظر کیفیت و چه از نظر قیمت و تفاوت قابل توجه قیمت میادین میوه و تره بار با میانگین قیمت های سطح شهر، باعث استقبال روزافزون خانواده ها از بازار های میوه و تره بار شده است.

راد با بیان اینکه هر منطقه تهران به طور متوسط یک میدان و 10 بازار میوه و تره بار دارد، توضیح داد: همزمان با ارتقای خدمات میادین و بازار های میوه و تره بار، توسعه بازار ها در مناطق پرجمعیت و کم برخوردار را به صورت جدی در دستور کار قرار داده ایم.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با تاکید بر اینکه به طور متوسط برای هر 35 هزار و 630 شهروند یک بازار میوه و تره بار فعالیت می نماید و به عبارتی، هر محله 35 هزار نفری تهران از یک بازار برخوردار است، اعلام نمود: ساخت بازار های میوه و تره بار در محلات فاقد بازار از مطالبات اصلی شهروندان در محله های مختلف شهر تهران است و تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا نسبت به توسعه این بازار ها به منظور بهره مندی شهروندان از این امکان در تمام محلات پایتخت اقدام کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 691

به "یک بازار میوه و تره بار برای هر 12 هزار خانواده تهرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک بازار میوه و تره بار برای هر 12 هزار خانواده تهرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید