چین: با کوشش آمریکا برای تمدید تحریم علیه ایران مخالفیم

به گزارش ایران 20 دانلود، نماینده چین در سازمان ملل متحد در نشست شورای امنیت با موضوع اجرای قطعنامه 2231 شورای امنیت با کوشش آمریکا برای تمدید تحریم های تسلیحاتی علیه ایران مخالفت کرد.

چین: با کوشش آمریکا برای تمدید تحریم علیه ایران مخالفیم

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل ایران 20 دانلود، نماینده چین در سازمان ملل متحد امروز سه شنبه در نشست شورای امنیت با موضوع اجرای قطعنامه 2231 این شورا در مورد اجرای برجام سخنرانی کرد.

نماینده چین در این نشست گفت: ریشه اصلی بحران فعلی خروج آمریکا از برجام و تحریم های یکجانبه آن علیه ایران است.

او در ادامه گفت: همان طور که در گزارش دبیر کل سازمان ملل آمده این اقدامات با اهداف قطعنامه 2231 مغایرت دارند. اقدامات آمریکا برای تمدید تحریم های تسلیحاتی کوشش های مشترک برای حفظ برجام را تضعیف نموده است.

او گفت چین از آمریکا می خواهد اجرای تحریم های غیرقانونی خودش را متوقف نموده و به جهت اجرای برجام برگردد.

وی سپس با بیان اینکه چین با کوشش آمریکا برای بازگرداندن تحریم های تسلیحاتی علیه ایران مخالف است گفت: همه مفاد قطعنامه 2231 از جمله توافقات حاصل شده در مورد محدودیت های مرتبط تسلیحاتی باید اجرای شوند.

نماینده چین با یادآوری اینکه آمریکا از برجام خارج شده گفت که این کشور از هیچ حقی برای استفاده از ساز و کار موسوم به مکانیسم ماشه برای بازگرداندن تحریم های بین المللی علیه ایران برخوردار نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1078

به "چین: با کوشش آمریکا برای تمدید تحریم علیه ایران مخالفیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین: با کوشش آمریکا برای تمدید تحریم علیه ایران مخالفیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید