پرداخت آخرین نوبت وام ضروری بازنشستگان در اسفند

به گزارش ایران 20 دانلود، مدیرعامل صندوق بازنشستگی گفت: ششمین و آخرین نوبت پرداخت وام ضروری 5 میلیون تومانی مرحله اول، اسفندماه پرداخت می گردد.

پرداخت آخرین نوبت وام ضروری بازنشستگان در اسفند

به گزارش ایران 20 دانلود، جمشید تقی زاده در همایش تکریم از بازنشستگان کشوری قیدار در استان زنجان با بیان اینکه نوبت پنجم وام ضروری برای 33 هزار نفر از بازنشستگان ثبت نام نماینده و واجد شرایط مرحله اول پرداخت شده و نوبت ششم و خاتمهی این مرحله اسفندماه پرداخت می گردد، گفت: 35 هزار نفر باقیمانده در این نوبت وام خود را دریافت خواهند کرد که به این ترتیب 200 هزار نفر در مرحله اول وام دریافت نموده اند.

وی اضافه نمود: در مرحله دوم پرداخت وام که ثبت نام اینترنتی آن از اول تا خاتمه بهمن ماه انجام می گردد، 200 هزار نفر باقیمانده وام خود را از فروردین تا شهریور 98 در قالب نوبت بندی و براساس اولویت دریافت می نمایند.

تقی زاده همچنین درباره بیمه درمان بازنشستگان گفت: علاوه بر پیگیری اجرای ماده 85 قانون مدیریت خدمات کشوری، در قرارداد بیمه تکمیلی سال جاری حمایت ویژه از بیماران خاص و همچنین مُعسر در دستور کار واقع شده است.

وی اضافه نمود: تمام کوشش صندوق بازنشستگی اجرای عدالت اجتماعی در حوزه بازنشستگی است که از جمله آرمان های بلند امام راحل و انقلاب اسلامی است.

در جریان سفر مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به استان زنجان همچنین کلنگ زنی خانه امید قیدار با حضور نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی، مسئولان استانی و تعدادی از بازنشستگان فرهیخته استان زنجان انجام شد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در این مراسم گفت: خانه های امید بازنشستگان از جمله مراکز فرهنگی و اجتماعی است که 43 مرکز ساخته و بهره برداری شده و 9 مرکز دیگر نیز در حال ساخت است یا عملیات اجرایی آن به تازگی شروع شده است.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری تقی زاده تاکید نمود: توجه به نقش آفرینی بازنشستگان، ایجاد ارتباط اجتماعی مؤثر و برگزاری دورهمی های بازنشستگی، توجه به سلامت روان و جسم، اشتغال زایی و ایجاد نشاط و پویایی از جمله اهداف ساخت خانه های امید است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 خرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 138

به "پرداخت آخرین نوبت وام ضروری بازنشستگان در اسفند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت آخرین نوبت وام ضروری بازنشستگان در اسفند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید