پاسخ منفی بارسلونا اسپانیا به حقوق درخواستی دلیخت، انصراف قطعی کاتالان ها از خرید کاپیتان آژاکس

به گزارش ایران 20 دانلود، آبی و اناری های کاتالونیا قصد ندارند برای جلب نظر مدافع میان تیم فوتبال آژاکس به او حقوقی که درخواست نموده است را بپردازند.

پاسخ منفی بارسلونا اسپانیا به حقوق درخواستی دلیخت، انصراف قطعی کاتالان ها از خرید کاپیتان آژاکس

به گزارش ایران 20 دانلود، نشریه مارکای اسپانیا نوشته است که باشگاه بارسلونا با وجود تمایل فراوانی که به خرید ماتیس دلیخت مدافع میانی تیم فوتبال آژاکس آمستردام دارد، حاضر نیست برای جذب او تحت فشار اقتصادی قرار بگیرد. آخرین اخبار حاکی از آن است که کاپیتان آژاکس با یوونتوس در حال مذاکره است و این در حالیست که او پیش از این هم با پاری سن ژرمن وارد مذاکره شده بود. رسانه های ایتالیایی مدعی شده اند که میان بانوی پیر و آژاکس برای انتقال مدافع ملی پوش 19 ساله این تیم توافق کامل اجرا شده است اما بارسلونا آخرین کوشش خود را برای جلب نظر دلیخت انجام داده است. اگرچه زمانی که این باشگاه متوجه شده بردن او به نوکمپ در مجموع هزینه ای بالغ بر 200 میلیون یورو خواهد داشت (با احتساب کل حقوق و مزایایی که باید در مدت حضورش در این تیم بگیرد) دیگر قید خرید این بازیکن خوش آتیه را زد.

رقمی که برای انتقال دلیخت از آژاکس تخمین زده شده و به تیم هلندی تعلق خواهد گرفت، چیزی در حدود 75 میلیون یورو تخمین زده شده که پاداش هایی هم به آن اضافه خواهد شد. مدت قرارداد او هم 5 ساله خواهد بود. دلیخت از بارسایی ها 12 میلیون یورو در سال حقوق خالص درخواست نموده بود و به این ترتیب بارسلونا در 5 سالی باید به تنهایی 120 میلیون یورو به او دستمزد می داد. این رقم به علاوه پولی که می بایست به آژاکس بابت فروش دلیخت پرداخت گردد، هزینه جذب این بازیکن هلند را به 200 میلیون یورو افزایش می دهد که علاوه بر اینها 20 درصد رقم قرارداد هم باید به مینو رایولا، مدیر برنامه های دلیخت پرداخت گردد.

به همین دلیل بارسلونا قاطعانه به فرصت خرید دلیخت نه گفته است تا ساختار اقتصادی باشگاه برای پرداخت حقوق بازیکنانش از بین نرود و هزینه جذب او را صرف خرید بازیکنان دیگری مانند نیمار یا آنتوان گریزمان کند. مورد دیگری هم که سبب شده بارسلونا فعلاً از خرید دلیخت منصرف گردد، داشتن 4 مدافع میانی از جمله جرارد پیکه، کلمنت لنگله، ساموئل اومتیتی و ژان کلر توبیدو است.

از این رو رقابت نهایی برای خرید دلیخت بین پاری سن ژرمن و یوونتوس است، دو تیمی که هر دوی آنها برای پرداخت حقوق مورد نظر این بازیکن جوان ابراز تمایل نموده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 224

به "پاسخ منفی بارسلونا اسپانیا به حقوق درخواستی دلیخت، انصراف قطعی کاتالان ها از خرید کاپیتان آژاکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ منفی بارسلونا اسپانیا به حقوق درخواستی دلیخت، انصراف قطعی کاتالان ها از خرید کاپیتان آژاکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید