ورود یک دموکرات دیگر به رقابت های انتخاباتی 2020 آمریکا

به گزارش ایران 20 دانلود، روزنامه نیویورک تایمز از تصمیم یک سیاستمدار دموکرات دیگر در آمریکا برای پیوستن به مرحله مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری 2020 خبر داده است.

ورود یک دموکرات دیگر به رقابت های انتخاباتی 2020 آمریکا

به گزارش گروه بین الملل ایران 20 دانلود، دیوال پاتریک، فرماندار سابق ایالت ماساچوست به اعضای ارشد حزب دموکرات گفته اند قصد ورود به رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2020 دارد.

روزنامه نیویورک تایمز با گزارش این خبر به نقل از دو مقام حزب دموکرات آمریکا نوشته تصمیم پاتریک، شرایط رقابت های مقدماتی برای انتخاب نامزد این حزب را ناپایدارتر می نماید.

روزنامه آمریکایی گزارش داده پاتریک با جمعی از اعضای حزب دموکرات تماس گرفته و تصمیم خودش را به آنها اطلاع داده است. انتظار می رود او با انتشار یک ویدئو تصمیم خودش را رسماً اعلام کند.

چند روز پیش هم مایکل بلومبرگ، سرمایه دار، تاجر و سیاستمدار آمریکایی گفت میخواهد به رقابت های نامزدهای حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 اضافه گردد.

بلومبرگ پیش از این هم در سال 2016 و تصمیم گرفته بود به عنوان نامزد وارد رقابت های انتخاباتی گردد اما در مراحل پایانی از این تصمیم منصرف شد. او چندی پیش هم تصمیم داشت وارد کارزار انتخابات 2020 گردد اما باز هم از این تصمیم انصراف داد.

روزنامه نیویورک تایمز پیش بینی نموده حضور بلومبرگ می تواند به ایجاد زلزله در رقابت های فعلی این حزب منجر گردد. ثروت شخصی هنگفت و ارتباطات بسیار نزدیک او با سیاستمداران ذی نفوذ سیاسی می تواند زنگ خطر را برای جو بایدن به صدا درآورد.

بلومبرگ 77 ساله چند ماه پیش به دلیل شرایط مناسبی که به نظر می رسید جو بایدن در رقابت ها داشته باشد از معرفی خودش به عنوان نامزد منصرف شد، اما او اکنون شک دارد که بایدن بتواند نامزدی حزب دموکرات را به دست بیاورد. ضمن آنکه او دو نامزد لیبرال دیگر یعنی الیزابت وارن و برنی سندرز را نامزدهای قوی برای مرحله دوم انتخابات که رقابت با دونالد ترامپ خواهد بود، نمی بیند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 16 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 554

به "ورود یک دموکرات دیگر به رقابت های انتخاباتی 2020 آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود یک دموکرات دیگر به رقابت های انتخاباتی 2020 آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید