واکنش ترامپ به پیشتازی بایدن در نظرسنجی سی ان ان

به گزارش ایران 20 دانلود، نتایج نظرسنجی سی ان ان مبنی بر پیشتازی جو بایدن خشم ترامپ علیه این شبکه خبری را موجب شد.

واکنش ترامپ به پیشتازی بایدن در نظرسنجی سی ان ان

به گزارش ایسنا، این نظرسنجی نشان داد اگر انتخابات همین امروز برگزار شود 55 درصد رای دهندگان به جو بایدن، نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری و 41 درصد به ترامپ رای خواهند داد.

براساس این نظرسنجی همچنین تنها 38 درصد از شرکت کنندگان از عملکرد ترامپ در جایگاه رئیس جمهور حمایت کردند که نسبت به ماه گذشته 7 رتبه کاهش داشته است. براین اساس 57 درصد گفتند که از عملکرد ترامپ راضی نیستند.

میزان حمایتها از ترامپ در این نظرسنجی سی ان ان کمترین میزان از ژانویه 2019 تا به امروز بوده است.

به علاوه این نظرسنجی نشان داده که از هر 10 آمریکایی 6 نفر از عملکرد ترامپ در مسائل نژادی رضایت ندارند 65 درصد گفته اند که پاسخ رئیس جمهور به اعتراضات پس از قتل فلوید بدست پلیس بیشتر مخرب بوده تا مفید.

نظرسنجی سی ان ان همچنین نشان داد که بیشتریت آمریکایی ها (84 درصد) معتقدند اعتراضات به تبعیض نژادی و خشونت پلیس موجه است. نزدیک به 70 درصد گفته اند که خشونت رخ داده موجه نبوده و تنها 27 درصد آن را موجه دانسته اند. بیشتر آمریکایی ها تبعیض نژادی را مسئله بزرگ امروز در کشورشان دانستند و گفتند که سیستم قضایی در آمریکا به نفع سفیدپوستان عمل می کند. از هر 10 آمریکایی 8 تن گفتند که اعتراضات صلح آمیز در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید موجه بوده است. آمریکایی ها اکنون مسائل نژادی را به اندازه مسائل اقتصادی و بهداشتی در کمپین های ریاست جمهوری مهم می دانند.

اما دونالد ترامپ بلافاصله پس از انتشار این نظرسنجی باردیگر به انتقاد از سی ان ان پرداخت و در توئیتی نوشت: جعلی همچون گزارش هایشان.

ترامپ نوشت که نظرسنجی سی ان ان در سال 2016 هم نشان داد که هیلاری کلینتون نامزد دموکرات ها با همین آمار مشابه جلوتر از او است اما در نهایت او بوده که پیروز انتخابات شده است.

او نوشت: آمار سی ان ان جعلی است همچون گزارش هایش. همان تعداد مقابل هیلاری، دموکرات ها آمریکا را نابود می کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1054

به "واکنش ترامپ به پیشتازی بایدن در نظرسنجی سی ان ان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ترامپ به پیشتازی بایدن در نظرسنجی سی ان ان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید