هیچ موردی از کرونا در کشور مشاهده نشده است

به گزارش ایران 20 دانلود، مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت تأکید کرد: تا به امروز هیچ موردی از ورود ویروس کرونا در کشور مشاهده نشده است.

هیچ موردی از کرونا در کشور مشاهده نشده است

به گزارش ایران 20 دانلود از فارس، کیانوش دنیاپور درباره شایع ورود ویروس کرونا به کشور، گفت: تا به امروز هیچ موردی در مورد ورود ویروس کرونا به کشور مشاهده نشده است.

وی ادامه داد: 56 مسافر که از ووهان چین به کشور بازگشتند در قرنطینه هستند و آزمایش نخستین همه این افراد منفی بوده و بر اساس پروتکل ها و دستورالعمل های بین المللی در قرنطینه خواهند بود و حال عمومی آنها خوب است و هیچ علامتی در مورد ویروس کرونا ندارند.

مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت با اشاره به اقدامات پیشگیرانه وزارت بهداشت در جلوگیری از ورود ویروس کرونا به کشور، گفت: همه مسافرانی که از مرزهای هوایی، زمینی و دریایی وارد کشور می شوند، مورد کنترل قرار می گیرند؛ ضمن اینکه اسکنرهایی در 36 مرکز در مرزهای هوایی، زمینی و دریایی نصب شده و افراد مورد کنترل قرار می گیرند.

دنیاپور درباره اینکه چرا تعداد جانباختگان مبتلا به ویروس کرونا در دنیا در حال افزایش است؟، بیان داشت: ابعاد این بیماری کاملاً شناخته شده نیست و ممکن است افرادی که مبتلا شده و وارد هفته دوم و سوم دوره ابتلا می شوند، این افراد دچار مرگ شده و این موضوع در هفته دوم و سوم مشاهده می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 795

به "هیچ موردی از کرونا در کشور مشاهده نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ موردی از کرونا در کشور مشاهده نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید