همسران داعشی های هلند خواهان بازگشت از سوریه به کشورشان شدند

به گزارش ایران 20 دانلود، وکلای همسران اعضای هلندی گروه تروریستی داعش در کوشش هستند این زن ها و فرزندان آنها از ازدوگاه های سوریه به این کشور بازگردانده شوند.

همسران داعشی های هلند خواهان بازگشت از سوریه به کشورشان شدند

به گزارش گروه بین الملل ایران 20 دانلود، وکلای 23 زن که همسران آنها از هلند به داعش پیوسته اند امروز آدینه از یک قاضی خواستند دستوری برای بازگرداندن این زن ها و 56 فرزند آنها از اردوگاه های سوریه به هلند صادر کند.

آندره سیبرگز، یکی از وکلای این زنها در دادگاهی در هلند امروز آدینه گفته این زن ها و بچه ها آنها در شرایطی رقت بار در اردوگاه الهول در شمال سوریه زندگی می نمایند.

او گفت که وضعیت این زن ها و بچه ها آنها بعد از حمله ترکیه به شمال سوریه و احتمال افتادن کنترل این منطقه به دست ارتش سوریه بدتر شده است.

دولت هلند تأکید نموده اینکه مقام های این کشور برای پیدا کردن این زن ها و بازگرداندن هلند وارد این اردوگاه ها شوند کاری بسیار خطرناک است.

آمارهای صلیب سرخ نشان می دهد نزدیک به 68000 نفر از اعضای گروه تروریستی داعش و خانواده های آنها در اردوگاه الهول نگهداری می شوند. کنترل این اردوگاه تا به حال دست گروه موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه است.

دستگاه های اطلاعاتی هلند در گزارشی روز 1 اکتبر تصریح نموده اند 55 نفر از اعضای گروه تروریستی داعش از این کشور به سوریه سفر نموده اند.

دادگاه هلند حکم خود درباره این پرونده را 10 روز دیگر اعلام خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 518

به "همسران داعشی های هلند خواهان بازگشت از سوریه به کشورشان شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسران داعشی های هلند خواهان بازگشت از سوریه به کشورشان شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید