هدف گذاری وزارت علوم برای جذب 75 هزار دانشجوی بین المللی، اولویت در جذب دانشجویان شهریه پرداز است

به گزارش ایران 20 دانلود، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از هدف گذاری جذب 75 هزار دانشجوی خارجی و بین المللی تا سرانجام برنامه ششم توسعه در کشور اطلاع داد که این دانشجویان به دانشگاه های کشور شهریه پرداخت خواهند کرد.

هدف گذاری وزارت علوم برای جذب 75 هزار دانشجوی بین المللی، اولویت در جذب دانشجویان شهریه پرداز است

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

مجتبی صدیقی، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی ایران 20 دانلود، از هدف گذاری جذب 75 هزار دانشجوی خارجی و بین المللی تا خاتمه برنامه ششم توسعه در کشور اطلاع داد.

رئیس سازمان امور دانشجویان شرح داد: در حال حاضر دانشجویان خارجی و بین المللی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی زیر مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشغول به تحصیل هستند.

رویکرد، جذب دانشجویان شهریه پرداز خارجی است

به گفته صدیقی، براساس آخرین آمار موجود، حدود 29 هزار دانشجوی خارجی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی زیر مجموعه وزارت علوم، 8 هزار دانشجوی خارجی در دانشگاه آزاد اسلامی و 3 هزار دانشجوی خارجی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تحصیل می نمایند.

رئیس سازمان امور دانشجویان توضیح داد: رویکرد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در جذب دانشجویان خارجی و بین المللی، جذب دانشجویان شهریه پرداز است که به توسعه نظام آموزش عالی کشور هم یاری خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1109

به "هدف گذاری وزارت علوم برای جذب 75 هزار دانشجوی بین المللی، اولویت در جذب دانشجویان شهریه پرداز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدف گذاری وزارت علوم برای جذب 75 هزار دانشجوی بین المللی، اولویت در جذب دانشجویان شهریه پرداز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید