ممنوعیت پوشیدن کت کیم جونگ اون در کره شمالی

به گزارش ایران 20 دانلود، طبق برخی گزارش ها کره شمالی پوشیدن کت های چرمی که مشابه با سبک پوشش کیم جونگ اون، رئیس کره شمالی است را ممنوع کرده است.

ممنوعیت پوشیدن کت کیم جونگ اون در کره شمالی

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، کیم جونگ اون در سال 2019 کت چرمی را در این کشور متداول کرد. پوشیدن این نوع لباس ها در ابتدا به دلیل قیمت بالا صرفا از عهده افراد ثروتمند برمی آمد، با اینحال چرم های مصنوعی با قیمت پایین تر وارد این کشور شد که به گزارش رادیو آسیای آزاد باعث ناراحتی رئیس این کشور شد.

یک منبع خبری به رادیو آسیای آزاد اعلام کرد اعلام کرد که پس از محبوب شدن این نوع کت ها، مقامات به سراغ شرکت هایی رفتند که کت هایی مشابه با کت کیم جونگ اون تولید می کردند.

در رژه نظامی ماه ژانویه سال جاری نیز تمام رهبران عالیرتبه کره شمالی کت های چرمی به تن داشتند.

گفته می شود که پلیس اقداماتی را برای مصادره کت های چرمی تقلبی در بازار آغاز کرده است تا مستقیما مانع از پوشیدن آنها از طریق مردم شود.

به گفته یک منبع دیگر پلیس به مردم اعلام کرده که از پوشیدن کت های چرمی خودداری کنند زیرا در قسمتی از بخشنامه حزب به این موضوع اشاره شده که حزب تصمیم می گیرد چه کسی صلاحیت پوشیدن این نوع پوشش را دارد.

حتی کیم یو جونگ، خواهر رئیس کره شمالی، که به اعتقاد بسیاری در آینده جانشین برادرش خواهد شد، نیز از این نوع کت چرمی استفاده می کند که به نوعی سمبل زنان قدرتمند در کره شمالی نیز به شمار می رود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اسفند 1400 بروزرسانی: 7 اسفند 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1958

به "ممنوعیت پوشیدن کت کیم جونگ اون در کره شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت پوشیدن کت کیم جونگ اون در کره شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید