مجیدی: ژستد برترین بازیکن استقلال مقابل پیکان بود

به گزارش ایران 20 دانلود، به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سرمربی استقلال بعد از پیروزی 3 بر صفر مقابل پیکان در نشست خبری حضور یافت. مجیدی در ابتدا گفت: در خصوص بازی فکر می کنم در هر دو نیمه تیم برتر بودیم و به بازیکنانم بابت فوتبال خوبی که ارائه کردند خسته نباشید می گویم. امیدوارم از بازی های آینده هم این بردها ادامه داشته باشد.

مجیدی: ژستد برترین بازیکن استقلال مقابل پیکان بود

وی در خصوص اینکه دو تیم بیشتر بازی هوایی و مستقیم را در دستور کار داشتند که ظاهراً به خاطر شرایط زمین بود، گفت: بازیکنانم امروز خیلی خوب بازی کردند همانطور که شما فرمودید کیفیت زمین مطلوب نبود اما بازیکنانم فوتبال خوبی ارائه کردند. بیشتر بازی هایی که مساوی کردیم هم بدشانس بودیم. در همان بازی هایی هم که به تساوی رسیدیم تیم برتر میدان بودیم اما متأسفانه از موقعیت های مان استفاده نمی کردیم، اما امروز از موقعیت های مان استفاده کردیم و تیم پیروز میدان بودیم.

مجیدی در خصوص اینکه از هافبک های تیمش رضایت دارند یا نه، گفت: من از تمام بازیکنانم راضی هستم نه فقط هافبک ها؛ بر روی سانتر از جناحین هم که شما گفتید در بازی های گذشته چندین موقعیت خوب به دست آوردیم که توپ های مان با بدشانسی گل نمی شد. یک بازیکن مالکانه خوب انجام دادیم و تیم برتر میدان بودیم.

وی در خصوص اینکه سه شنبه آینده بازی حساسی با تیم سپاهان دارند، گفت: دقیقاً با بازیکنانم صحبت کردم و به آنها گفتم که این برد تمام شد. از فردا تمام تمرکزمان را برای بازی با سپاهان می گذاریم، سپاهان تیم بسیار خوبی است و بازی سنگینی با این تیم داریم. با بازیکنان صحبت کردم آنها باید از لحاظ روحی و روانی و با تمرکز بالا برای این بازی آماده نمایند. سپاهان تیم بسیار خوبی است و یکی از تیم های خوب لیگ است و بازی سنگینی داریم. امیدوارم سه شنبه بازی خوبی ارائه کنیم.

سرمربی استقلال در خصوص اینکه دو گل از سه گلی که به حریف زدید از روی ضربات ایستگاهی بود که مدافعان شما به خط حمله اضافه می شدند و برای این کار برنامه داشتید، مطرح کرد: از این بابت خیلی خوشحالم که تیم من در 9 بازی فقط دو گل دریافت نموده است که آن دو گل هم روی ضربات ایستگاهی بوده اما ما خودمان هم روی ضربات ایستگاهی خیلی کار کردیم چون بازیکنان هدزن خیلی خوبی داریم. چند روز پیش هم این تمرین را انجام دادیم و امروز بازیکنان به نحواحسن از ضربات ایستگاهی استفاده کردند و به گل رسیدیم. در کل می توانم بگویم اینکه ما دو گل روی ضربات ایستگاهی خوردیم و حداقل موقعیت را به حریف دادیم از گارد دفاعی تیم راضی هستیم اما در فاز حمله تیم باید تدابیر بهتری بیندیشیم و هجومی تر بازی کنیم.

مجیدی در خصوص اینکه کدام تیم ها در این فصل مدعی اصلی قهرمانی هستند، گفت: اکنون خیلی زود است در خصوص اینکه چه تیمی مدعی است و شانس قهرمانی دارد صحبت کنیم. تیم های خوب زیادی داریم و فاصله امتیازات نزدیک است و هر تیمی که می خواهد قهرمان گردد فصل سختی پیش رو دارد و بازی ها سنگین است. نام تیم خاصی را نمی توانم ببرم اما برای اینکه بگوییم چه تیمی قهرمان می گردد خیلی زود است.

وی در خصوص عملکرد دو بازیکن خارجی تیمش گفت: به شدت از عملکرد این دو بازیکن راضی هستم. هر دو فوق العاده بودند به خصوص ژستد با اینکه گل نزد برترین عملکرد را داشت و برترین بازیکن تیم من بود از آنها خیلی راضی هستیم و بازیکنان خیلی با کیفیتی هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 دی 1400 بروزرسانی: 28 دی 1400 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1915

به "مجیدی: ژستد برترین بازیکن استقلال مقابل پیکان بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: ژستد برترین بازیکن استقلال مقابل پیکان بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید