لیگ برتر فوتبال، اولین 3 امتیاز پرسپولیسِ کالدرون با چیپ ترابی، تکرار سناریوی انتها لیگ هجدهم

تیم پرسپولیس در نخستین دیدار لیگ نوزدهم در خانه پیروز شد پارس جنوبی را از پیش رو بردارد.

لیگ برتر فوتبال، اولین 3 امتیاز پرسپولیسِ کالدرون با چیپ ترابی، تکرار سناریوی انتها لیگ هجدهم

به گزارش خبرنگاران، تیم های پرسپولیس و پارس جنوبی در دیدار افتتاحیه رقابت های لیگ برتر نوزدهم از ساعت 19:10 امروز (پنجشنبه) به مصاف هم رفتند که میزبان سرخپوش این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید. مهدی ترابی در دقیقه 58 برای پرسپولیس گلزنی کرد.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری، مهدی شیری، احمد نورالهی، امید عالیشاه (87- محسن ربیع خواه)، مهدی ترابی، وحید امیری (90 - سیامک نعمتی)، امیر روستایی (64 - فرشاد احمدزاده) و علی علیپور.

ترکیب پارس جنوبی: فرنادو دخسوس، فریبرز گرامی، علی عبدالله زاده، مگنو باتیستا، محمود شفیعی، رضا خالقی فر، پوریا آریاکیا، حامد پاکدل (72 - شهرام گودرزی)، کاخبر کاکاشویلی، ایمان باصفا (67 - محمد نوری) و مهدی ترکمان.

داور: موعود بنیادی فر

نیمه اول

دقیقه 16: امید عالیشاه از سمت راست توپی را به دهانه دروازه پارس جنوبی ارسال کرد که محمد نادری توپ را به آسمان زد و نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

دقیقه 30: سیدجلال حسینی، به دلیل خطا روی حامد پاکدل پشت محوطه جریمه با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 32: مهدی ترکمان ضربه ایستگاهی را به سمت دروازه پرسپولیس شلیک کرد که توپ پس از برخورد به تیر افقی دروازه، توسط مدافعان پرسپولیس برگشت.

دقیقه 33: محمود شفیعی از تیم پارس جنوبی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

نیمه دوم

دقیقه 56: مگنو باپتیستا از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 58: پاسکاری بازیکنان پرسپولیس با اشتباه مدافعان پارس جنوبی به مهدی ترابی رسید و این بازیکن با ضربه چیپ دروازه دخسوس را باز کرد.

دقیقه 59: علی علیپور پس از ورود به محوطه جریمه شوتی را روانه دروازه کرد که توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 77: پرسپولیس در محوطه جریمه پارس جنوبی صاحب موقعیت خوبی شد و از سمت راست می توانستند دروازه این تیم را باز کنند، اما ضربه آرام او را فریبرز گرامی برگشت داد.

دقیقه 1+90: شهرام گودرزی در محوطه جریمه پرسپولیس می توانست خطرساز شود که مدافعان سرخپوش تن به کرنر دادند.

به گزارش خبرنگاران پرسپولیس در حالی در این بازی یک بر صفر به پیروزی رسید که در دیدار پایانی لیگ هجدهم با سرمربیگری برانکو نیز با همین نتیجه پیروز و قهرمان لیگ شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 277

به "لیگ برتر فوتبال، اولین 3 امتیاز پرسپولیسِ کالدرون با چیپ ترابی، تکرار سناریوی انتها لیگ هجدهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال، اولین 3 امتیاز پرسپولیسِ کالدرون با چیپ ترابی، تکرار سناریوی انتها لیگ هجدهم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید