عربستان: امیدواریم که شورای امنیت به تمدید تحریم های تسلیحاتی ایران رای مثبت دهد

به گزارش ایران 20 دانلود، نماینده عربستان در سازمان ملل با تکرار ادعاهای بی اساس مدعی شد که ایران به رفتار غیرمسئولانه خود ادامه می دهد و امیدوار است که شورای امنیت به تمدید تحریم های تسلیحاتی ایران رای مثبت دهد.

عربستان: امیدواریم که شورای امنیت به تمدید تحریم های تسلیحاتی ایران رای مثبت دهد

به گزارش ، عبدالله المعلمی، نماینده عربستان سعودی روز سه شنبه در نشستی در سازمان ملل با تکرار ادعاهای بی اساس مقامات رژیم آل سعود درباره کشورمان مدعی شد که ایران همچنان به رفتار غیرمسئولانه و غیرمنطقی خود ادامه می دهد.

المعلمی مدعی شد: نمی توانم تصور کنم در صورتی که تحریم تسلیحاتی ایران برداشته گردد رفتار تهران چگونه خواهد شد. ریاض حداکثر میزان خویشتن داری را در برابر اقدامات تحریک آمیز ایران داشته و جامعه بین الملل نباید رفتار ایران در منطقه را نادیده بگیرد.

نماینده عربستان در سازمان ملل گفت که این کشور همچنان بر موضع خود درباره تمدید تحریم تسلیحاتی ایران پای بند بوده و در این باره با روسیه و چین در ارتباط است و گفت امیدوار است که شورای امنیت به تمدید تحریم های تسلیحاتی ایران رای مثبت دهد.

المعلمی طرح صلح منطقه ای مطرح شده از سوی حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان را دستاویزی برای سیطره ایران بر منطقه توصیف کرد و بدون اشاره به طرح دروغین ترامپ موسوم به معامله قرن، گفت که ریاض با شک و تردید نسبت به طرح های صلح منطقه ای می نگرد.

عربستان ساعاتی پیش از این نیز در مدعی شد ایران در عین حال که ثبات و امنیت خاورمیانه را به مخاطره انداخته است، با اقداماتش تهدیدی برای ثبات جهانی است!

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1080

به "عربستان: امیدواریم که شورای امنیت به تمدید تحریم های تسلیحاتی ایران رای مثبت دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عربستان: امیدواریم که شورای امنیت به تمدید تحریم های تسلیحاتی ایران رای مثبت دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید