سیاست های وزارت علوم مطالبه گری دانشجویی را تضعیف نموده است

به گزارش ایران 20 دانلود، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان گفت: سیاست های نادرست وزارت علوم زمینه تضعیف تشکل های مستقل مطالبه گر دانشگاه ها را فراهم نموده است.

سیاست های وزارت علوم مطالبه گری دانشجویی را تضعیف نموده است

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مهاجرت دانشجویی به کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

مهران فتاحی در تبادل نظر با خبرنگار حوزه تشکل های دانشجویی گروه دانشگاه خبرگزاری خبرنگاران، با اشاره به اینکه تشکل های دانشجویی روزی قدرت بسیاری در عرصه سیاسی کشور داشتند، اظهار کرد: با گذشت زمان بعضی از سیاسیون این قدرت را تهدیدی علیه خود دیدند و با تصمیمات خود از میزان این قدرت کم و در جهت از بین بردن تشکل های دانشجویی گام برداشتند.

وی اضافه نمود: امروزه با وجود تمام فشارها انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان به فعالیت خود ادامه می دهد. متاسفانه جو دانشجویی استان نسبت به امر مطالبه گری از مسئولان فاصله گرفته و بعضی افراد سیاسی استان و شهرستان ها و شهرها با جمع کردن بعضی از گروه های دانشجویی به دور خود در مورد دوری از مطالبه گری، نقش موثری ایفا نموده اند.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان ادامه داد: اصلی ترین دلیل دور شدن تشکل های دانشجویی از مطالبه گری، سیاست های نادرست وزارت علوم در قبال گروه های دانشجویی بوده و با افزایش این گروه ها در داخل دانشگاه زمینه سوءاستفاده بعضی از افراد سیاسی به شدت فراهم شده است.

فتاحی اعلام کرد: امروزه با سیاست های نادرست وزارت علوم زمینه تضعیف تشکل های مستقل مطالبه گر دانشگاه ها مهیا شده است اما با وجود این موارد، تشکل های دانشجویی با تمام کوشش در حال ادامه فعالیت های خود هستند تا بتوانند مسئله ای از شرایط کنونی جامعه خود حل نمایند و به گفته پیر جماران تا شرک و کفر هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست، ما هستیم و بر این حرف می مانیم.

4118/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1176

به "سیاست های وزارت علوم مطالبه گری دانشجویی را تضعیف نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیاست های وزارت علوم مطالبه گری دانشجویی را تضعیف نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید