سقوط F-22 آمریکایی در فلوریدا

به گزارش ایران 20 دانلود، نیروی هوایی ارتش آمریکا اعلام نمود: یک فروند جنگنده نسل پنجم F-22 در فلوریدا دچار سانحه شد و سقوط کرد.

سقوط F-22 آمریکایی در فلوریدا

به گزارش گروه سیاسی ایران 20 دانلود به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، نیروی هوایی ارتش ایالات متحده در بیانیه ای از سقوط یک فروند جنگنده نسل پنجم F-22 حین پرواز آزمایشی در ایالت فلوریدا اطلاع داد. هم چنین خلبان جنگنده توانسته است به موقع ایجکت نموده و با پیروزیت از این سانحه جان سالم بدر برد.

این حادثه در 22 کیلومتری شمال شرقی پایگاه هوایی (اگلین) واقع در قسمت غربی ایالت فلوریدا و در حین انجام پرواز آزمایشی به وقوع پیوسته است.

در بیانیه ای نیروی هوایی ارتش آمریکا آمده است که خلبان جنگنده پیروز به ایجکت به موقع شده و به سلامت از کابین جنگنده خارج شده است و در بیمارستان پایگاه هوایی اگلین بستری شده است. وی هم اکنون در شرایط پایداری واقع شده است.

براساس بعضی از گزارشات این جنگنده در حال پرواز در برنامه پروازی (America Strong) بوده که به منظور پاسداشت زحمات کادر مراقبت های بهداشتی و درمانی که در خطوط اول مقابله با کرونا ایفای نقش می نمایند و هم چنین پرسنل ارتش برگزار شده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1023

به "سقوط F-22 آمریکایی در فلوریدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط F-22 آمریکایی در فلوریدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید