رود گولیت در گفت وگو با خبرنگاران: قطر یکی از بهترین جام های جهانی را برگزار خواهد کرد

رود گولیت، اسطوره فوتبال هلند معتقد است که قطر میزبان یکی از بهترین جام های جهانی خواهد بود و این جام جهانی می تواند برای ایران هم فرصت خوبی باشد.

رود گولیت در گفت وگو با خبرنگاران: قطر یکی از بهترین جام های جهانی را برگزار خواهد کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، قطری ها میهمانان زیادی را برای افتتاح استادیوم الجنوب در الوکره دعوت کرده بودند تا میهمانی آنها در فینال امیر کاپ میان تیم های السد و الدحیل، تکمیل شود. یکی از این میهمانان رود گولیت، اسطوره فوتبال هلند بود که از دیدن استادیوم الجنوب بسیار هیجان زده شده بود.

گولیت در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص این استادیوم، هیجان خودش، میزبانی قطر برای جام جهانی 2022 و شرایطی که برای ایران در جام جهانی پیش رو وجود خواهد داشت، صحبت کرد.

خبرنگاران: استادیوم الجنوب را از نزدیک دیدید. چه نظری دارید؟

واقعاً استادیوم بسیار زیبا بود. فکر می کنم به لحاظ طراحی این استادیوم، قطری ها کاری هیجان انگیزه را به نمایش گذاشته اند. این یک استادیوم واقعی فوتبال است که در زمین حس واقعی یک فوتبال را درک می کنید.

خبرنگاران: شاخصه اصلی این استادیوم از نظر شما چه بود و چه چیزی بیشتر از همه شما را هیجان زده کرده است؟

برای من زمین استادیوم، زیباترین بخش آن است. زمین استادیوم الجنوب بسیار زیباست. شما می دانید همه مردم چشم های خود را به زمین خیره خواهند کرد. همیشه مهم این است که یک تیم در زمین بتواند شرایط خوبی داشته باشد. اگر زمین مناسب باشد، همه چیز خوب است و در این استادیوم هم زمین فوق العاده ای وجود دارد.

خبرنگاران: پس می توانید بگویید این استادیوم را دوست داشتید؟

بله، قطعاً؛ طراحی آن واقعاً فوق العاده و زیبا بود. من دوست داشتم.

خبرنگاران: استادیوم را دیدید، هوس نکردید که به زمین مسابقه برگردید و خودتان فوتبال بازی کنید؟

بله، البته هیجان انگیز است؛ فقط اینکه دیگر نمی توانم بازی کنم و شما این را می دانید.

خبرنگاران: به بحث برگردیم. به نظر شما میزبانی قطر برای جام جهانی 2022 چگونه خواهد بود؟

بسیار هیجان انگیز و خارق العاده خواهد بود. از ابتدای شروع کار، به خیلی های دیگر این را گفته ام. چون زمانی که برای میزبانی مشترک هلند - بلژیک (دریافت میزبانی جام جهانی 2018) جزیی از تیم دریافت میزبانی بودم و برای این کار تلاش می کردیم، سفرهای زیادی را با قطری ها انجام دادم. آنها امتیازات ویژه ای دارند و اکنون هم در حال کار کردن هستند و می دانم که چه اتفاقات هیجان انگیزی رخ می دهد. فکر می کنم جام جهانی قطر یکی از بهترین جام های جهانی خواهد شد، چرا که در یک روز و یک جا، چند بازی برگزار می شود و این اتفاق در هیچ کدام از جام های جهانی به دلیل بُعد مسافت رخ نداده است.

خبرنگاران: این جام جهانی می تواند برای ایران هم که همسایه قطر است، جام جهانی خوبی باشد؟

قطعاً همینطور است و اگر ایران برای جام جهانی انتخاب شود، می تواند جام جهانی خوبی داشته باشد. این فرصت خوبی برای ایران است، اما اول باید برای این جام جهانی انتخاب شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 197

به "رود گولیت در گفت وگو با خبرنگاران: قطر یکی از بهترین جام های جهانی را برگزار خواهد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رود گولیت در گفت وگو با خبرنگاران: قطر یکی از بهترین جام های جهانی را برگزار خواهد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید