روانسازی تردد در بارندگی ها با مشارکت پلیس راهور

به گزارش ایران 20 دانلود، نشست مشترک شهرداری منطقه 19 و پلیس راهور به منظور انجام هماهنگی های لازم برای سهولت تردد خودروها در مواقع بارندگی برگزار گردید.

روانسازی تردد در بارندگی ها با مشارکت پلیس راهور

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی در نشست با سرکلانتر جنوب غرب تهران عظیم و رئیس پلیس راهور منطقه با بیان ضرورت اجرای تراش و روکش آسفالت در عظیمراه آزادگان و نیز عملیات لکه گیری در محورهایی از جمله عظیمراه های شهید هاشمی، شهید رسولی و علامه عسگری برای روانسازی تردد در بارش ها، خواهان همکاری در صدور مجوزهای مربوطه از سوی راهور شد تا با اتمام هر چه زودتر عملیات بتوان از بروز آب ماندگی های احتمالی پیشگیری کرد.

او در بخش دیگری ضمن تشکر از پلیس راهور به منظور تعطیلی آدینه بازار خلازیل با ایجاد راهبندان در ورودی های بازار خواهان همکاری و حضور تیم های بیشتر پلیس راهور در ورودی ها برای ممانعت از ورود بساط گستران برای استمرار این طرح شد.

در این نشست سرهنگ ملکی سرکلانتر جنوب غرب پلیس راهور تهران عظیم نیز از همکاری صمیمانه شهرداری منطقه 19 در راستای ایمن سازی معابر و روان سازی تردد در بارندگی اخیر تقدیر و تشکر کرد.

آنالیز سایر موضوعات ترافیکی منطقه از جمله سرقت بعضی از تجهیزات در معابر داخلی و عظیمراه ها و همکاری دوجانبه برای جلوگیری از این اتفاق از دیگر موارد آنالیز شده در این نشست بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 1342

به "روانسازی تردد در بارندگی ها با مشارکت پلیس راهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روانسازی تردد در بارندگی ها با مشارکت پلیس راهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید