رایزنی 3 ساعته وزیر دارایی لبنان با نصرالله قبل از تصویب طرح نجات

به گزارش ایران 20 دانلود، وزیر دارایی لبنان قبل از تصویب طرح پیشنهادی نخست وزیر این کشور برای اجابت خواسته مردم، در دیداری سه ساعته با دبیرکل حزب الله، طرح مذکور را آنالیز نموده است.

رایزنی 3 ساعته وزیر دارایی لبنان با نصرالله قبل از تصویب طرح نجات

به گزارش گروه بین الملل ایران 20 دانلود، روزنامه الجمهوریه امروز (سه شنبه) به نقل از منابع مطلع نوشت، علی حسن خلیل وزیر دارایی لبنان دو روز پیش دیداری سه ساعته با سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله داشته است.

بر اساس این گزارش، در دیدار مذکور که حسین خلیل معاون سیاسی حزب الله نیز حضور داشته، اتفافات اخیر در صحنه لبنان، چگونگی حل بحران اخیر و طرح پیشنهادی سعد الحریری نخست وزیر لبنان مورد آنالیز قرار گرفته است.

الجمهوریه اضافه کرد، سید حسن نصرالله به این طرح تقریبا نظر مثبتی داشته و بعضی ملاحظات درباره آن مطرح نموده که این نکات پس از دیدار مذکور به الحریری منتقل و بر روی آن توافق شده است.

هیأت دولت لبنان دیروز (دوشنبه) در جلسه ای چند ساعته طرح نجاتی را که توسط سعد الحریری ارائه شد، آنالیز و آن را تصویب کرد.

سعد الحریری پس از تصویب این طرح از کاخ ریاست جمهوری بعبدا با تظاهرات کنندگان صحبت کرد و گفت، مطالبات آن ها را به حق می داند، اما اعتراضات در شهر های لبنان هنوز قطع نشده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 487

به "رایزنی 3 ساعته وزیر دارایی لبنان با نصرالله قبل از تصویب طرح نجات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رایزنی 3 ساعته وزیر دارایی لبنان با نصرالله قبل از تصویب طرح نجات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید