دایی: به پرسپولیسی ها ربطی ندارد، بازیکنم هر طور بخواهد شادی می نماید

به گزارش ایران 20 دانلود، ما که نمی توانیم در زمین بایستیم و پرسپولیس و تیم های دیگر ما را ببرند و بگوییم دست تان درد نکند که ما را بردید.متأسفانه باید بگویم اگر داور بازی در زمین حق را می داد، این اتفاقات رخ نمی داد.

دایی: به پرسپولیسی ها ربطی ندارد، بازیکنم هر طور بخواهد شادی می نماید

به گزارش ایران 20 دانلود ،علی دایی بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر در نشست خبری گفت:به عقیده من بازی خیلی سختی داشتیم. با این حال فکر می کنم نیمه اول نسبت به نیمه دوم موقعیت آنها بیشتر از ما بود.موقعیت های زیادی را از دست دادیم. گلی که پرسپولیس زد،سالی یک بار در فوتبال اتفاق می افتد.

وی با اشاره به اخراج محمد دایی گفت: ببخشید، داور در آن صحنه باید پنالتی می گرفت که نگرفت و همین مسئله باعث شد برادر من اعتراض کند و داور هم او را اخراج کرد. اگر تصمیم درست گرفته می شد،این اتفاق رخ نمی داد. ک اشتباه رخ داد تا اشتباه دیگری رخ بدهد.متأسفانه حق تیم هایی مثل ما را به راحتی می خورند.داور حداقل دو پنالتی مسلم را برای ما نگرفت.حق ما در این بازی خورده می گردد.فکر می کنم از لحاظ فوتبالی بهتر از آنها بودیم.

سرمربی سایپا اضافه نمود:در نشست خبری قبل از بازی برانکو گفته بود تیم ما مشکل مالی ندارد و وضعیت سایپا از پرسپولیس بهتر است، در حالی که اصلاً اینطور نیست و تیم ما با 10 میلیارد بسته شده است.با همین شرایط هم اکنون در بین تیم های بالای جدولی هستیم.از بین تیم هایی هم که شرایط مالی خوبی داشتند، شاید ما چهارم یا پنجم باشیم.

دایی در خصوص درگیری های سرانجام بازی گفت:تازه در زمین خودمان بازی می کردیم.متأسفانه می گفتند بیایید در استادیوم آزادی بازی کنیم که هم زمین را به آنها بدهیم و هم سکوها را و همه چیز را.متأسفانه برخی ناداوری ها و ظلم ها در حق ما می گردد که نمی دانم چه چیزی بگویم و کاری از دست من بر نمی آید.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در واکنش به این مساله که گویا دروازه بان پرسپولیس (رادوشوویچ) مقصر درگیری ها بوده، گفت: دروازه بان پرسپولیس نه، دروازه بان ذخیره پرسپولیس.او بزن بهادر بود که داشت داد و فریاد راه می انداخت که با بازیکن ما این کار را می کرد.در زمین هم آغاز نماینده درگیری شجاع خلیل زاده بود که بازیکن من قسم می خورد او فحش مادر و ناموس داده است.این اتفاق هم برای اولین بار نیست و شما ببینید چند بار از این اتفاقات افتاده است.با این حال داور در آن صحنه هم به بازیکن ما کارت داد.بعد از آن هم شجاع خلیل زاده،منشا و رادوشوویچ، دروازه بان ذخیره پرسپولیس بود که به درگیری ها ادامه دادند.ما که نمی توانیم در زمین بایستیم و پرسپولیس و تیم های دیگر ما را ببرند و بگوییم دست تان درد نکند که ما را بردید.متأسفانه باید بگویم اگر داور بازی در زمین حق را می داد، این اتفاقات رخ نمی داد.

دایی که یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران محسوب می گردد، در پاسخ به این سؤال که آیا رادوشوویچ با او هم درگیری شده است، گفت:نه، من آمدم دیدم که سر و صدا شده است.برگشتم و گفتم چرا داد و فریاد می کنید، به رختکن برو که خودم هم برگشتم.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا رادوشوویچ به نحوه خوشحالی بازیکن سایپا اعتراض نموده بود،گفت:اصلاً به آنها ربطی ندارد.بازیکن من گل زده و هر طور دوست دارد خوشحالی می نماید.

سرمربی سایپا در واکنش به این مساله که اما خودتان هم به بازیکن تان پس از شادی گل اعتراض کردید و گفتید به این طرف بیاید، گفت:نه، گفتم که بازیکن تیمم سریع بیاید تا به تیم حریف موقعیت ندهید و تمرکز داشته باشیم.می خواستیم دوباره موقعیت ایجاد کنیم. دنبال مساوی نبودیم و تیمم برای مساوی نیامده بود بلکه آمده بودیم سه امتیاز را بگیریم.شما نگاه کنید که اگر دنبال مساوی بودیم، بعد از گل مساوی به عقب برمی گشتیم، اما بچه ها را به جلو خواندیم تا برنده بازی باشیم.چون دیگر چنین موقعیتی به وجود نمی آمد که از میانه جدول فاصله بگیریم و به بالای جدول برویم.

دایی در خصوص اینکه میزبانی در استادیوم تختی حق سایپا بود اما آیا با این کیفیت زمین به ضرر تیم خودش هم نبود،گفت:مطمئناً به ضرر تیم ماست، اما وقتی ما نه پول داریم و نه طرفدار چه کار باید کنیم؟ شما به من بگویید! تیم ما حداکثر با 10، 11 میلیارد بسته شده، اما تیم هایی در همین لیگ هستند که بالای 50 میلیارد برای آنها هزینه شده و دارند کار می نمایند.

وی درباره اینکه اما کیفیت زمین چمن آزادی به هر دو تیم یاری می کرد بازی بهتری انجام دهند، گفت:در همین چمن خراب تیم ما بهتر از تیم پرسپولیس توپ را در زمین چرخاند.پرسپولیسی ها فقط دل بسته بودند به اینکه توپ بلند بزنند برای منشا یا علیپور که یکی ضربه سر بزند و آن یکی موقعیت ایجاد کند، چون به غیر از این من اتفاق دیگری را شاهد نبودم.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 16 اسفند 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 73

به "دایی: به پرسپولیسی ها ربطی ندارد، بازیکنم هر طور بخواهد شادی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دایی: به پرسپولیسی ها ربطی ندارد، بازیکنم هر طور بخواهد شادی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید