کوشش فدراسیون فوتبال برای انجام بازی دوستانه با ونزوئلا

به گزارش ایران 20 دانلود، فدراسیون فوتبال در کوشش است بازی هماهنگ شده با ونزوئلا که با مشکلاتی روبه رو شده است، برگزار گردد.

کوشش فدراسیون فوتبال برای انجام بازی دوستانه با ونزوئلا

به گزارش خبرنگار ورزشی ایران 20 دانلود، تیم ملی فوتبال کشورمان 24 آبان ماه به مصاف ترینیدادوتوباگو می رود، اما هنوز تکلیف برگزاری بازی با ونزوئلا در تاریخ 29 آبان ماه تعیین نیست. این در حالی است که هماهنگی های برگزاری این بازی دوستانه در تهران اجرا شده بود، اما ونزوئلایی ها با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال اعلام کردند نمی توانند در ایران حضور پیدا نمایند و خواهان جابه جایی محل برگزاری بازی یا لغو آن شده بودند.

با این حال پس از این اتفاق، کوشش هایی برای راضی کردن ونزوئلایی ها و حضورشان در ایران صورت گرفت که بی نتیجه بود. با توجه به اینکه شش بازیکن اصلی این تیم در لیگ آمریکا فعالیت می نمایند، در صورت حضور در ایران با مشکلاتی در آمریکا روبرو می شدند که این اتفاق همه چیز را تحت الشعاع قرار داد. از همین رو فدراسیون در کوشش بود تا تیم دیگری را جایگزین ونزوئلا کند که گویا این کوشش ها در مدت زمان کوتاه آنقدر نتیجه بخش نبوده، اما شرایط جدیدی برای برگزاری مجدد بازی با ونزوئلا در حال فراهم شدن است.

پس از انصراف ونزوئلایی ها برای حضور در ایران، خبرهایی مبنی بر پیشنهاد انجام بازی دوستانه در کشورهای عمان یا قطر به میان آمد. هرچند فدراسیون فوتبال واکنشی به این موضوع نشان نداد تا به نوعی بازی با ونزوئلا لغو شده تلقی گردد، اما گویا کوشش هایی در حال صورت دریافت است تا این بازی دوستانه در یکی از کشورهای همسایه برگزار گردد. فدراسیون فوتبال در کوشش برای جایگزینی تیمی به جای ونزوئلا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اسفند 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 75

به "کوشش فدراسیون فوتبال برای انجام بازی دوستانه با ونزوئلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش فدراسیون فوتبال برای انجام بازی دوستانه با ونزوئلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید