انتقاد ریاست جمهوری سوریه از خودداری یک شبکه ایتالیایی از پخش مصاحبه اسد

به گزارش ایران 20 دانلود، ریاست جمهوری سوریه از شبکه رای نیوز 24 ایتالیا به دلیل عدم پخش مصاحبه صورت گرفته با رئیس جمهوری سوریه انتقاد کرد.

انتقاد ریاست جمهوری سوریه از خودداری یک شبکه ایتالیایی از پخش مصاحبه اسد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش ایران 20 دانلود، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، دفتر سیاسی و اطلاع رسانی ریاست جمهوری سوریه با انتشار بیانیه ای خاطرنشان کرد: شبکه رای نیوز 24 ایتالیا حدود دو هفته پیش در تاریخ (26 نوامبر) مصادف با پنجم آذر ماه به وسیله مونیکا موگینی، مدیر اجرایی و مجری این شبکه با بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه مصاحبه ای انجام داد و قرار بود این مصاحبه دوشنبه شب مصادف با دوم دسامبر (11 آذر) پخش گردد اما نشد.

دفتر سیاسی و اطلاع رسانی ریاست جمهوری سوریه همچنین خاطرنشان کرد: صبح روز دوشنبه موگینی به ما خبر داد که به دلایل نامفهمومی مسؤولان این شبکه قصد دارند که پخش این مصاحبه را به تاخیر بیندازد و این مسأله را چند بار تکرار کردند اما تاکنون این شبکه زمان پخش مصاحبه را اعلام نکرده است و همین مسأله نشان می دهد این مصاحبه هرگز پخش نخواهد شد.

در بیانه مذکور همچنین آمده است: بهتر است که رسانه های اروپایی به اصول و مبانی ادعایی غربی ها پایبند باشند به ویژه اینکه این رسانه ها در کشوری فعالیت می نمایند که بخشی از اتحادیه اروپاست که آزادی رسانه، عقیده و احترام گذاشتن به عقاید و افکار دیگران باید جزو اصلی ارزش های آن باشد.

دفتر سیاسی و اطلاع رسانی ریاست جمهوری سوریه در بیانیه خود خاطرنشان کرد: در صورتی که این مصاحبه به طور کامل به وسیله شبکه رای نیوز 24 ایتالیا طی دو روز آینده پخش نگردد ما آن را در حساب های کاربری ریاست جمهوری سوریه در شبکه های اجتماعی و به وسیله رسانه های ملی در روز دوشنبه مصادف با نهم دسامبر (18 آذر ماه) منتشر خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 آذر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 510

به "انتقاد ریاست جمهوری سوریه از خودداری یک شبکه ایتالیایی از پخش مصاحبه اسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد ریاست جمهوری سوریه از خودداری یک شبکه ایتالیایی از پخش مصاحبه اسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید