افشاگری تازه دربارۀ ترامپ

به گزارش ایران 20 دانلود، ترامپ با افشاگری تازه، هر گونه اطلاع از پرداخت حقوق السکوت به زنان را رد نموده است.

افشاگری تازه دربارۀ ترامپ

سی.ان.ان به نقل از یک منبع مطلع گزارش داد، دادستان های فدرال بر این باورند، دونالد ترامپ اوت 2015 در جلسه ای حضور داشت که تاثیری اساسی در نقض قوانین مربوط به تامین مالی ستاد انتخاباتی وی و پرداخت حق السکوت به دو زن داشته است.

به گزارش ایرنا، طبق اسنادی که به دادگاه ارائه شده است ترامپ و وکیلش مایکل کوهن به همراه دیوید پکر رئیس یک شرکت رسانه ای در آن جلسه حضور داشتند.

افراد حاضر در آن جلسه در خصوص راههای جلوگیری از تاثیرات خبرهای مخرب بر ترامپ صحبت کردند. طرح های آنها مصداق پرداخت های غیرقانونی و خلاف قوانین مربوط به تامین مالی انتخاباتی است. دادستان های فدرال در منهتن نیویورک تابستان گذشته هنگامی که کوهن را به نقض قوانین مالی انتخاباتی متهم کردند، از حضور ترامپ در جلسه اوت 2015 سخن به میان آورده بودند. کوهن به پرداخت حق السکوت به دو بازیگر فیلم های غیراخلاقی متهم شده که ترامپ با آنها رابطه نامشروع داشته است.

پکر رئیس شرکت American Media و ناشر مجله National Enquirer در آن جلسه پیشنهاد یاری داده و گفته بود اخبار منفی در مورد ترامپ را کشف نموده و حق انتشار آنها را خریداری می نماید اما از چاپ آنها جلوگیری خواهد نمود. مجله پکر نقشی محوری در پرداخت حق السکوت به دو زن مزبور داشته است. پکر و مجله اش تاکنون به تخلفی متهم نشده اند. ترامپ هر گونه اطلاع از پرداخت حقوق السکوت به این زنان را رد نموده است. او روز چهارشنبه گفت که هیچ تخلفی در رابطه با تامین مالی ستاد انتخاباتی خود نداشته است. این در حالی است که کوهن به تخلف در این زمینه اعتراف نموده است و گفته که به دستور ترامپ، حق السکوت پرداخت نموده است تا آن دو زن خبر ارتباط نامشروع با ترامپ را منتشر نکنند.

235252

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 18 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iran20download.ir شناسه مطلب: 102

به "افشاگری تازه دربارۀ ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری تازه دربارۀ ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید